Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már gyakolatilag minden...

Már gyakolatilag minden honnan fogytam, de a karomról még nem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a genetikád, erre hatni nem tudsz, max. zsírleszívás, ha tényleg zsírtól vastag.
2021. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy már sehol sincs rajtad fölösleg, csak a karodon? Vagy még mindig fogyásban vagy, és amíg máshonnan mennek le a centik, a karodról nem?


Amúgy én fogyásban vagyok, elég sokat lefogytam, de még elég sok van a célig, de pl. talán a karomról megy le leglassabban a fölösleg. Ha még fogyásban vagy, akkor szerintem ne aggódj. Mármint, mindenki máshogy fogy, más ütemben.


Meg amúgy ez lehet hülyeség, de egyszer olvastam egy olyat, hogy azokról a testrészeidről megy le utoljára a fölösleg, ahova anno legelőször felment. Szóval én pl. mielőtt úgy igazán elhíztam volna, már azelőtt is husisak voltak a karjaim, sosem voltak olyan hú de vékony karjaim, mindig volt rajtam minimális fölösleg. És most is, a karjaimról megy le a leglassabban a fölösleg, centikben alig van változás. De lehet, hogy ez amit írtam, hülyeség, de én egyszer valahol olvastam valami ilyet. :D

2021. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkati dolog, hogy mikor honnan mennyi felesleg, milyen ütemben megy le. Nekem pl mellből volt rettenet nehéz fogyni. De lassan, hónapok után az is megindult hála égnek.
2021. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!