Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért van ? ( többi lent )

Ez miért van ? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Nemrég egy-két hétig fogyókúráztam ( inkább csak mértékkel ettem , mert nagyon minimális volt ) és azóta nagyon keveset eszek . Ezelőtt semmi bajom nem volt , viszont most ha ránézek valami főtt ételre , szendvicsre úgy érzem hogy elhányom magam . Még akkor is ha finom az étel alig tudok enni belőle annyira nem kívánom . Mostanában a szüleim folyamatosan csak tömik belém a kaját , csak mert egyszer fogyókúráztam egy kevés ideig és már nem bírok többet enni . A napi három étkezésen kívűl nem nagyon eszek semmit csak gyümölcsöt , esetleg ha nagyon megkívánok valamit akkor azt megeszem de abból is csak keveset , míg ezelőtt rengeteget ettem . Nagyon nem tudom , hogy mi van velem , de már többször is volt olyan , hogy úgy éreztem több napig ellennék étel nélkül csak vízzel . Valaki tudja hogy ez miért lehet ?
2021. máj. 27. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, szerintem össze szűkült a gyomrunk.
2021. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!