Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help! Skiny fat lettem....

Help! Skiny fat lettem. Hogyan lehet ezen segíteni? F/36

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben 30 kg-ot fogytam, most 190 cm és 90 kg vagyok.

Vékonynak tűnik, azonban tiszta zsír a testem. A hasam, mellkasom tiszta puha löttyös.

A testem alkalmatlan a sportra. Súlyzózástól ágyéksérvet kaptam, a futástól meg ínszalag és térdproblémám lett.


Étrenddel lehet ezen segíteni?


2021. máj. 28. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Olyan nincs, hogy valaki "alkalmatlan" a sportra, legfeljebb neked nem minden sport megfelelö - vagy ami még valószínübb, nem normálisan sportolsz, nem melegítesz be, kapásból túlerölteted magad, de ez a te hülyáseged!
2021. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Világ életemben egy béna egér voltam. Tesin órán se tudtam soha semmit megcsinálni. Eddig amit próbáltam mindenből rosszul jöttem ki, úgyhogy feladtam. Belerokkanni nem akarok a sportba. De azt tudom, hogy rosszul csináltam dolgokat, ahogyan te is leírtad.
2021. máj. 28. 20:58
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Én 60 évesen, 15 kiló plusszal kezdtem sportolni, csak a különbség annyi volt, hogy nem nekiestem ész nélkül, hanem megkerestem egy edzöt, aki megmutatta, hogy kell szabályosan végezni a gyakorlatokat.

Ezt kellene neked is, ahelyett, hogy tönkreteszed magad, mert nem kérdezel meg hozzáértö valakit.

2021. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hülyén, ész nélkül álltam neki. A kérdésemben arra lennék inkább kíváncsi, hogy tudatosan megtervezett étrenddel lehet-e látványos javulást elérni.
2021. máj. 28. 21:03
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
nem, csak étrenddel, mozgás nélkül nem
2021. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Simán csak étrenddel esélytelen. Próbálj ki más mozgásformát, az úszásnak például mennie kéne.
2021. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Plusz egy szavazat az úszásra!

Nem terheli meg annyira az ízületeket.

2021. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azonnal az úszás jutott eszembe, csodás hatásai vannak és abba szerintem nem nagyon lehet lesérülni, de akár valami okosan kiválasztott lightosabb kardió is simán mehetne szerintem. Étrenddel önmagában nem tudsz a fogyástól többet elérni, ha egy kis formát akarsz adni a testednek muszáj leszel valamit mozogni.
2021. máj. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok úszni. :P
2021. máj. 29. 05:04
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
De biciklizni csak tudsz. Vagy sétálni, könnyű torna gyakorlatokat csinálni.
2021. máj. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!