Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó 5kg leadására...

Az utolsó 5kg leadására mennyi a reális idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utolsó 5kg leadása más tészta, mint az elsőé. Az érdekelne, hogy ti mennyi idő alatt dobtátok le az utolsó kilókat? Én 15kg-ot fogytam eddig, de nagyon elnyújtva és szünetekkel, szóval nincs rálátásom az ütemre. Voltak stagnálások, de most elég gyorsan dobom le a kilókat az utóbbi időszakban, pedig néha becsúszik egy-egy családi buli is, ahol van rendesen fogyasztás.
2021. máj. 29. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Aki bírja az éhezést annak néhány hét, aki lassan szeretne fogyni akár egy -két hónap is lehet.

Most tele lesz minden friss gyümikkel-zöldséggel, ezekre koncentrálj és menni fog :)

2021. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó kilók leadása a legnehezebb. Minél jobban közelítesz a normál súlytartományhoz, annál nehezebben akar a szervezeted megszabadulni tőlük. Jóval tovább tart mint az elején, én kb 2 hónappal kalkulálnék.
2021. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Sajna" a fogyókúrák végére a diétád és a metabolizmusod gyakorlatilag közel áll a tökéletes optimalizáltsághoz... szóval ott már sokkal kevesebb hely van a változtatásra. Amit tudsz tenni, az az, hogy többet mozogsz, magasabb intenzitásban (Hiit, kardio stb).
2021. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Meg fogom írni, hogy végül mennyi idő volt :)
2021. jún. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!