Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó ha ma 700 kcal-t eszek?

Ez így jó ha ma 700 kcal-t eszek?

Figyelt kérdés
Igazából nem fogyókúrázok bár alapjáraton kevés kcal-t szoktam enni egy nap, de tegnap valami miatt nagyon sokat ettem (max 3000 kcal-t), és a mérleg is jóval többet mutatott, de tudom hogy egy nap alatt nem lehet ennyit hízni, hanem ez a visszatartott víz meg a nem megszokott nagymennyiségű kaja
2021. máj. 30. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ennek értelme nem sok ha ezt csinálod.Inkább mozogd le a fölös kalóriákat,többet érsz el vele.Ha tudod hogy nem lehet 1 nap alatt ennyit hízni akkor nem értem miért gondolod hogy az 1 napos koplalás segítene?Kell idő a szervezetnek míg megemészti a 3000 kalóriát.Mozgás kell,sok víz vagy tea mert az vízhajtó hatású
2021. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ez csak kaja+ víz súly, akkor minek akarsz koplalni?
2021. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó! Egyél normálisan, 1 naptól semmi nem történik. Lehet 10dkg-al kevesebbet fogysz, na és.. Főleg, ha nem is fogyókúrázol, bár ezt nehéz elhinni, mert akkor nem számolgatnál, mérnéd magad!

Inkább azon gondolkodj el, hogy nem lehet, -e, hogy eleve túl keveset eszel, ha ennyire meglendül a fogyasztásod

2021. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harebell ***** válasza:
100%
Az egyik legrosszabb, amit fogyókúrázók csinálnak, hogy amikor egy nap valamiért meghaladják a keretet, utána koplalnak. Térj vissza a normál étrendedhez, esetleg mozogj plusz egy órát vagy sétálj egy nagyot, de ennek így semmi értelme, nagyon rosszat teszel vele a szervezetednek.
2021. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Éheztesd csak magad, persze, de aztán ne csodálkozz, ha kétnaponta meg falásrohamod lesz.
2021. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!