Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék fogyni nyáriszü...

Mennyit tudnék fogyni nyáriszünet alatt?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Január elején váltottam úgy félig meddig életmódot. Azóta kb. 105 kilóról lefogytam olyan 95-re. Igazából nem nagyon figyeltem arra hogy mit eszek, csak a mennyiséget tartottam be, ami kb. napi 2000 kalória volt. Viszont az innivalót soha nem számoltam bele, pedig szerintem abból is bement kb. napi 500 kalória. Meg elkezdtem rengeteget mozogni, heti 3-4 súlyzós edzés, meg heti 3-4 több órás biciklizés.


Most az iskola alatt visszavettem, mert semmi kedvem meg energiám mozogni, csak a kaját tartom. Viszont nyáron kezdeném megint, viszont most csak vizet innék, illetve nem ennék lisztes, cukros ételeket, csak húsokat, zöldségeket, zabot, rizst stb. Meg hetente mondjuk 4x bicikliznék 2 órát, meg 3x edzenék 1 órát súlyzóval.


Szerintetek 2 és fél hónap alatt mennyit tudnék fogyni ha mindent betartok?


2021. máj. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

2 és fél hónap az olyan 10 hét. A heti fogyás 0.5-1kg/hét, úgyhogy olyan 5-10kg. Mivel elég nagy a felesleged, így valahol közelebb a 10-hez.

Mondjuk az sem mind1, hogy milyen magas vagy.

Amúgy sok sikert! :D

2021. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen ezt kihagytam, 179 centi vagyok.
2021. máj. 30. 11:36
 3/5 anonim válasza:
78%
Ha lejjebb tudnád vinni 1800 kalóriara akkor hamarabb. Mondjuk nyáron jönnek a gyümölcsök, az édesség helyett jó. Sok sikert!
2021. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyáron szeretném elkezdeni, mert nekem sincs olyan sok időm, kedvem mozogni iskola után, na meg a tanulás.

Én most vagyok 93 kg és 171 cm és 17 éves

2021. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell ajánlani egy 18 éves fiúnak ennyi mozgás mellé, hogy 1800 kcalt egyen. Már a 2000 is bőven jó, pláne, ha most elkezd ennyit mozogni. Nem elsorvadnia és lebetegednie kell, hanem lefogynia.

Kérdező, szerintem tartsd ahogy eddig csináltad, és ha azt vennéd észre, hogy a kb. 2000 kalória mellett is túl gyorsan fogysz vagy fogy az energiád, nem érzed jól magad, akkor még ezt is emeld kicsit.

Azt írtad, hogy az innivalóból is bemegy 500 kalória, na ez az, ami viszont tényleg felesleges, válts vízre.

2021. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!