Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aug. elejére 2kg-ot szeretnék...

Aug. elejére 2kg-ot szeretnék leadni (68-ról 66-ra), milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor most írd le korod, nemed, magasságod, étkezési szokásaid, mennyit mozgol, ülő vagy fizikai munkát végzel stb.
2021. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
2 kilóért hozzá se kezdj !
2021. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két kiló leadásához nem kell külön diéta meg nagyobb felhajtás, egyszerüen csökkentsd a nassolásokat, ne igyál vízen és édesítetlen teán kívül más folyadékot, ahol lehet, csökkentsd a zsiradékbevitelt és naponta legalább fél órát-órát mozogj internzíven.
2021. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

32 éves vagyok, 168cm. Most heti 3x futok vagy jógázom. 2éves gyerekkel vagyok itthon.


Szeretnék visszafogyni oda, ahol a terhesség elôtt voltam, de az utolsó kilók rajtam maradtak.


Egyébként sok zöldséget eszem, szeretem is, nem vagyok nagy húsfogyasztó, szárnyasokat eszem

csak.

2021. máj. 31. 11:28
 5/5 A kérdező kommentje:
és naponta 5x eszem, szóval nem koplalok vagy ilyesmi
2021. máj. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!