Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem mintaétkezés...

Valaki írna nekem mintaétkezést egy napra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez ennél összetettebb, de mégis, kíváncsi vagyok.

120 kg 40N cukorbeteg, fogyni szeretnék



2021. máj. 31. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
7%

R: 1 zsemlés szendvics (nem tudok lemondani róla)

Vagy 20-30g zab tejjel, joghurttal és gyümölcsökkel 200-300kcal


E: Igazából bármi kivéve a tészta ételeket. Lemérem hogy 500-800 kcal közé essen.


V: Akármilyen leves/főzelék. Néha 2-3 tojás vagy krémtúró. Vagy egy főtt krumpli csilis bab konzervvel. 200-400 kcal


Min 1200 kcalt eszek és este lebiciklizek 300-at.

2021. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Cukorbetegkent a dietetikusoddal kene ezt megbeszelni.
2021. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2-es válaszolónak, dietetikushoz kéne fordulnod cukorbetegként, akinek az a munkája, hogy személyre szabott, meghatározott energia és CH tartalmú étrendet ír neked. Ami mellett azután ellenőrzi a vércukor értékeid alakulását.

Az biztos, hogy cukorbetegként reggelire nem ajánlott sem a zsemle (semmilyen fehérlisztes pékáru), sem a tej, kefir, joghurt, gyümölcs. Ezek gyors CH-k, reggel pedig mindenképp lassú felszívódásút kell enni, olyankor legrosszabb az inzulin érzékenység.

2021. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!