Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok az 5 napos banán...

Eszter7711 kérdése:

Próbáltátok az 5 napos banán -tej diétát? Milyen eredménnyel? Hány kg fogyást értetek el?

Figyelt kérdés

#Banán-tej diéta
2021. máj. 31. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Öt nap kb bármelyik diétából kevés ahhoz, hogy bárminemű mérhető eredményt produkáljon az ember, ami a hibahatáron kívül mutatna bármit is.

Gondolom ez ilyen önfosató téma, amik meg különösen haszontalanok. Amennyi súlyt vesztenél a vízből, azt kb visszanyered azonnal, mert a folyadékot pótoltatni fogja veled a szervezeted. Felejtős a dolog.

2021. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hizni se 5 nap alatt hiztal meg, tehat nem ertem, hogy mit is varsz.

Tessek kaloriat szamolni, odafigyelni, sportolni es lesz eredmenye.

Az ilyen hulye dietakba meg nem szabad belemenni, mert semmit nem fogsz vele elerni. Fogysz esetleg 1-2 kilot, 0 energiad lesz, amint elkezdesz megint enni (zabalni inkabb, mert rohadt ehes leszel) hizol harmat.

Sok ertelme van.

2021. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is fogom.


Az élethosszig tartható normális étrend a jó megoldás, nem az időszakos drasztikus diéták.

2021. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A banán is meg a tej is magas szénhidrát-tartalmú, NEM fogyókúrás kaja. Utoljára Gombóc Artúr akart csokival fogyni. Spoiler alert! Neki sem jött be... 😈
2021. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem jó ötlet.Mozgás,odafigyelni az étkezésre,sok vizet inni és türelmesen kivárni míg eredmény lesz.Csak ez jön be és tartós eredménye lesz ha életmód váltás is történik
2021. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 nap alatt, hacsak nem fosod ki a lelkedet is, nem lehet több kg-ban mérni a fogyást. Arról ne is beszéljünk, mekkora öngól egy ennyire kiegyensúlyozatlan diéta...
2021. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Decemberben szültem és februártól mostanáig 17 kg- tól szabadultam meg futással, kalória számolással, kevés szénhidrátos fehérjedús diétával. Jelenleg sajnos lesérült a térdem, és nem tudok mozogni, pedig még lenne pár kiló hátra.....ezért gondoltam erre a diétára, de akkor felejtős..🙂
2021. máj. 31. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriaszámolás jó lesz ezután is, csak kalkuláld bele a futás hiányát is ezután.

Ha unod a számolgatást, akkor ennyi idő alatt gondolom sikerült nagyjából memorizálni, hogy miben mennyi van és meg tudod tippelni.

2021. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, más út nem járható....
2021. máj. 31. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Én pl. imádom a banánturmixot de ha lehajtok egy pohárral, utána elájulok ha nem eszem valami sósat és szilárdat, gondolom úgy felnyomja hirtelen a cukromat.
2021. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!