Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az istenért nem fogyok?

Mi az istenért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam tényleg. Kevesebbet ettem: semmi. Még kevesebbet: semmi. Fokoztam a mozgást: semmi. Nem eszek se zsíros, se cukros ételeket, se péksüti, se csoki, se cukor, se alkohol: semmi. Már minden jóról lemondtam, de a súlyom meg se moccan hónapok óta. Még nem éhezek, de majdnem. Vegyszereket nem fogok szedni, és semmi egyéb drasztikus, de már tényleg nem tudom, h mit csináljak, segítség. Tesóm kihagyja az uzsonnát és 2-3 kiló mínusz 2 hét alatt. Neki játék a fogyás. Én meg vért izzadok és semmi eredmény. El vagyok keseredve.

2021. jún. 2. 07:24
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia, én is hasonló cipőben jártam! Nekem dietetikus segített, ő írt elő egy személyre szabott diétát, ami bevált és napi 1.5 sport mellett közel 6 kiló lejött rólam

Szerintem te is keress fel egyet, lehet az segítene! Ja és semmiképp ne éheztesd magad!!

2021. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

1 vagy mégsem eszel keveset és csak így érzed (mérni kellene a kacalt, makrókat)


2 egészségügyi probléma miatt nem megy, pl pajzsmirigy, orvoshoz kellene menni

2021. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik lehetséges ok: biztosan túlsúlyos vagy?
2021. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is menj el egy kivizsgálásra, mert lehet pajzsmirigy problémával küzdesz. (Egy ismerősöm, 2 éve napi 10 km fut, figyel az étkezésre és így is csak 10 kilót tudott leszenvedni magáról a két év után.)

Másodszorra pedig, ha teljesen egészséges vagy, akkor én is a dietetikust ajánlom. Hisz elképzelhető, hogy csomó rejtett kalória van az ételedben, Azt hiheted, hogy milyen keveset eszel és mégis magas kalóriatartalomra jöhet ki. Mindenképp hatalmas segítség lehet egy szakember tanácsa

2021. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2021. jún. 2. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha lehet egy tippem látatlanban:

Nem eszel elég szénhidrátot...

2021. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!