Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 89 kg vagyok, egy...

Jelenleg 89 kg vagyok, egy hónap alatt le kellene adnom 10kg-ot. 171cm magas vagyok. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 17:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%

Az kemény menet lesz.

Víz elvonással és sok éhezéssel.

2021. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Vízelvonás - ha mérlegelés miatt kell - csak a végén legyen! És akkor már sómegvonás is, az is vizet köt meg. Ehhez bizony tényleg egy nagyon szigorú, éhezős, egészségtelen diéta kell, meg sok kardió, hogy az is vigye a kalóriát. A fehérjebevitelt próbáld azért figyelni, hogy kevésbé izmot veszíts. De így is romlani fog az izom-zsír arányod, tehát a súlyodhoz képest kövérebbnek fogsz kinézni. Lehet próbálkozni a végén a szénhidrátraktárak leürítésével is, azok is megkötnek egy csomó vizet.
2021. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell leadnod 1 hónap alatt 10 kg-t? Mi a cél? Hogy a mérleg kevesebbet mutasson, vagy hogy jobban nézzél ki? Mert nem mindegy.
2021. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igazából nem mérlegelés miatt fontos, hanem júliusban megyek egy 5napos táborba, Balatonra, és addig jó volna fogyni... Miéért nem kezdtem előbb..
2021. jún. 2. 17:52
 5/27 A kérdező kommentje:
Az, hogy jobban kinézzek.
2021. jún. 2. 17:56
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Akkor 4 kg a maximum elérhető cél.
2021. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Illetve sokat tudsz formásodni sok mozgással.
2021. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

1 honap alatt a realis fogyas 4-5 kilo kb, az is nagyobb sulybol es az eletmodvaltas elejen inkabb, utana mar lelassul a fogyas is.

Az van kerdezo, hogy nem 1 honap alatt hiztal meg, tehat nem is elvarhato a nagy fogyas ennyi ido alatt.

Az ehezesnek meg azert nincs ertelme, mert 0 energiad lesz, fel se fogsz tudni kelni az agybol, mar ha kibirod es 3 nap utan nem zabalsz fel mindent, amit talalsz, hiszen NAGYON ehes leszel. Taborba garantaltan nem fogsz menni, nem lesz kedved, es amint elkezdesz enni, a duplajat fogod visszahizni.

2021. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor vegyük úgy, hogy fogynu szeretnék, de közben formálódni. Akkor kicsit lejjebb viszem a célt, legyen 5kg.
2021. jún. 2. 18:07
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
korábban kellett volna elkezdeni kérdező. most megmondom, semmi nem lesz az egészből
2021. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!