Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mérleg...

Miért van az hogy a mérleg kevesebbet mutatt a centik pedig nem változnak?

Figyelt kérdés

3 és fél hete váltottam életmódot.hetente fogyok 1 kg ot. Viszont a centik nem változnak miért van ez?

Kizártam a cukrot és kenyeret is ritkán eszem az is rozs kenyér. Soha nem vagyok éhes. 5x eszem egy nap. Mellette napi 30 perc könyű kardió. Emellett házimunkát elvégzése játszom wla gyerekkel egésznap mozgásba vagyok. Sokat sétálok napi min 1 óra. mégis a has a derék a comb a kar mérési alapján 1 cm sem változott.a mérleg pedig minden héten kevesebbet mutat. És emellett szoptatok is igaz már nem kisbabát hanem egy lassan 3 éves. De úgy tudom az is éget el zsírt.?


2021. jún. 2. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor alszik rá a mérlegre? Legjobb reggel.
2021. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hétfőnként délután szoktam
2021. jún. 2. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# Reggel kellene, amikor már használtad a mellékhelyiséget, de még nem álltál neki reggelizni.
2021. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3Kg nem mind zsírból fogyás lehet. Béltartalom, folyadék, zsír és akár némi izom is együttesen a 3kg. Ami az egész testedhez képest nem akkora változás, ráadásul a centimérésnél sem lehet olyan pontosan mérni, simán lehet, hogy már fél centi lement, csak pontatlan a mérés.
2021. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején, az első kilóknál nekem sem mentek le centik, csak a mérleg szerint lettem könnyebb, de aztán beindult, és súlyra és centikben is fogytam. Légy türelmes, a centik is lefognak menni.
2021. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Valoszinu nagyreszt meg csak vizet fogytal. Kicsit tobb testmozgas kene mint 1 ora seta. Fel ora konnyu kardio valoszinu tul konnyu ha igy irod. A legjobb lenne ha kiszamolnad a szivritmus alapjan, hogy milyen megeroltetessel mozogj. Kb 70%kal gyorsabb szivveresnel a legjobb. Mindenki azt mondja, hogy kocogas a legjobb zsiregeto meg a seta.... Na igen, csak azt elfelejtik hozza rakni, hogy min 1 orat kell kocogni hogy vmit is erjen. Mig ha kicsit erosebben edzel fele annyi ido alatt egetsz el ugyan annyi kaloriat. Es a kaloriaegetes az egyik alapja a zsiregetesnek. Vmint, tobb izmot termelsz. Minel izmosabb vagy, annal tobb kaloriat egetsz. Ezert van az, hogy a ferfiak tobb kaloriat egetnek el ugyanazzal a cselekvessel. Mert genetikailag ok izmosabbak....kiszuras, tudom.

En is fogyozom. Azert az szep eredmeny, hogy ha tartod a heti 1 kilot, annal ne is legyen tobb, de nagyon figyelj oda, hogy sokat mozogj, hogy a borod rugalmas maradjon, plusz kevesebb esely van elkerulni a jojo efektust, ha sportolast is beviszel a fogyasba. Ha kemenyebben tolod a sportot akkor meg hizhatsz is tole, de nem a tomeg a lenyeg, hanem hogy mibol all a tomeg. En fel uton vagyok kabe a fogyassal, most mar nehezebb leadnom a tobbit. Hajra!

2021. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pinviczki Gábor ***** válasza:
0%
Mert a hús átalakul zsírrá. Egységnyi hús nehezebb mint a zsír. A súly csökken a térfogat marad.
2021. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hétfőnként délután szoktam"

Akkor közel sem valós képet kapsz, mivel a nap folyamán ettél-ittál, a beleid tele vannak, így ezek súlya is hozzá adódik a te súlyodhoz, függetlenül attól, miből vannak. Ha a nap folyamán bevittél sok vizet például (500g leves, tea stb.), ami még nem ürült ki, az ugyanannyit ad a tömegedhez, mintha ugyanakkora tömegű csokit, rántott húst fogyasztottál volna; pedig végezetül a saját súlyodhoz nem fog ugyanannyit hozzáadni.


Szóval a legpontosabb eredményhez az ébredés utáni, evés-ivás előtt, de ürítés utáni mérés vezet.


Illetve három és fél hét alatt ne várj külalaki változás, az hosszabb folyamat, nem egyenletes sem időben, sem eloszlásban, és könnyű hibázni.

2021. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jún. 4. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!