Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Full amatőr vagyok, nem értek...

Full amatőr vagyok, nem értek a kalóriakhoz, semmihez. Mit lehet enni ahhoz, hogy fogyjak, de ne készüljon ki a gyomrom az éhezéstől?

Figyelt kérdés

Vagy milyen etvagycsokkentok vannak, vagy vénymentes gyomorvédők?


Plusz nem szeretnék kaloriaszámolasban elmerülni.



2021. jún. 3. 08:39
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Ok koszi


Akkor áttérek a sokszor keveset szabályra.

Indul a hét..

2021. jún. 7. 11:53
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne a mennyiségre koncentrálj, hanem a minőségre. Továbbra is ott a legelső komment. Az a jó, hogy a jó ételekből eleve nehéz túlenni magadat, ha még rásegítesz a mozgásra, akkor nem is lesz olyan nehéz a fogyás. :)
2021. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Te jó ég, tényleg össze vissza eszel...

Ha nem kell refluxtóp tartani, ajánlom a napi max. 2 étkezést, minimum 16:8-as időszakos böjtöt.

Ilyen kaják mint a kölesgolyó és banán csak a vércukrodat emelik meg, ami aztán jól leesik folyamatos éhségérzetet és falási rohamokat generálva.

Jobban tetted volna ha a hét minden napján egy zöldségekkel és fehérhússal teli gyros tálat küldtél volna le, napi 1-2 adag gyümölccsel.

2021. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
valaki ajánl negatív kalóriás termékeket is, attól negatív, hogy több energiát használ a szervezet a megemésztéséhez, mint amennyit beviszel az elfogyasztásával
2021. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Jövőhéten új hèt. Új módszert tesztelek. Megint híztam..
2021. jún. 26. 00:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!