Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi időnként érdemes...

Mennyi időnként érdemes emelni egy kicsit a kcal bevitelemen?

Figyelt kérdés

Igazábol nemrég épültem fel anorexiábol de a napi kcal bevitelem visszacsökkent 700-800 kcal-ra, igazábol nem éhezek mellette napi 5x étkezem és még jól is érzem magam, de szeretném legalább 1200ra visszaemelni.

A BMI szerint most is sovány vagyok de az alakom meg a súlyom szeretném tartani


2021. jún. 3. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind a 700-800 mind az 1200 nagyon kevés, mindegy hány étkezésre lebontva, főleg visszaálláskor. Szintentartó kalória keretet tudsz bármelyik online elérhető kalkulátorral számoltatni. Azt, hogy te mitől nem éhezel, ne vedd alapnak, mert a betegséged pont erre volt hatással. Követsd azt, amit az orvosok diktálnak.


Nem tudom ki diagnosztizált és kezelt, de menjél hozzá vissza minél hamarabb.

2021. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég épültél fel?! Maximum gyógyuló félben vagy. Keress fel szakembert mert az 1200 kcal is nagyon kevés.


Az hogy nem vagy éhes nem azt jelenti hogy nincs szüksége több tápanyagra a szervezetednek.

2021. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem épültél fel. 1200 fogyáshoz is kevés bárkinek, azzal sem fogsz súlyt tartani. Irány (vissza) a pszichológushoz sajnos.
2021. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!