Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha végig alszom, akkor nem...

Ha végig alszom, akkor nem leszek éhes sose?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a fogyás technikáról amit most találtam ki?

Az a lényege, hogy csomó altatót vennék és amikor megéhezek akkor beveszek egyet és alszom. Amíg alszom nem vagyok éhes. Lehet pár napot átaludnék és mikor felkelek csak iszok. Egy hét után már látványos lenne az eredmény.

Szerintetek?



2021. jún. 4. 19:41
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
96%

Nem javaslom.

Egyrészt ezzel a fontos tápanyagoktól is megfosztod a szervezeted, másrészt brutálisan ráfüggesz az altatóra.

Persze ha szeretnél 1 problémából kettőt csinálni, akkor hajrá.

2021. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%

Tételezzük fel, hogy 7 napot nagyjából átalszol. Ennyitől kb 2-4 kilót fogsz fogyni. De!

Nagy része víz lesz, amit ugye visszaveszel.

Másik része izom, pl a lábaidról.

Összeesel, mint egy rongy, amikor fel akarsz állni.

Felborul a bioritmusod.

Rászoksz az altatókra.

Durva székrekedésed lesz.

Qrva szarul fogod magad érezni testileg- lelkileg napokig.

De amúgy tényleg szuper ötlet, hajrá!

2021. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
98%
Sajnos én is hasonló dolgokhoz folyamodtam, és nagyon bánom már. Annyira megfelelési kényszerem volt, hogy hájasnak éreztem magam a 48 kilómmal és fogyózni kezdtem. Összeszűkült a gyomrom, már nem csak sanyargatásból nem ettem, hanem mert tényleg nem tudtam, egyszerűen nem fért belém több. Elkezdett hullani a hajam, olyan látványosan hogy kb mindennap sírtam, végül a hajam kétharmada kihullott. Legyengültem, migrénjeim lettek, mindig rosszul voltam és a bőröm is rettenetes lett. Egy nap ettem egy két szendvicset, vagy talán egy almát és ennyi. A gyomromat még mindig nem tudtam helyrehozni, mai napig van hogy egész nap nem vagyok éhes, se szomjas és rosszul is leszek előbb-utóbb, de nem tudok enni mert undorok az ételektől, szinte semmit nem kívánok. A nyugtatókat nagyon nem ajánlom, főleg úgy hogy nem eszel mellette, hidd el össze fog esni a szervezeted és iszonyú nehéz kilábalni ebből, pedig már én is beláttam, hogy igaz, 43 kilóra, és olyan boldog voltam eleinte hogy sikerült, de sokkal rosszabbul is lettem és állandó hangulatingadozásaim lettek. Próbálj egészséges életmóddal lefogyni, kíméld magad. Sok sikert! :)
2021. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
röviden: jó hülye ötlet. szerinted alvás közben nem dolgozik a tested? ahhoz nem kell energia? dehogynem!
2021. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem csak neked jutott az eszedbe 😅

Én is próbálkoztam ezzel!


Első pár alkalommal működik, elnyom az altató hiába vagy éhes

Aztán hozzá szokik az agyad a gyógyszerhez, és már csak az lesz hogy egyre éhesebb vagy, beveszed az altatót, elkabulsz és falási rohamaid lesznek mielőtt elaludnal...

Nem fogyni fogsz, pont ellenkezőleg! Alvás előtt kabultan fogsz felzabálni mindent ami csak látsz....


Szerintem se jó ötlet kivéve alkalomszerűen

2021. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom mi a félelmetesebb ebben... az, hogy be akarsz venni "csomó" altatót, ami ugye egy elég népszerű öngyilkossági módszer, vagy az, hogy inkább hazavágnád a metabolizmusod örökre, mint hogy mondjuk... lefelezd a napi kajabeviteled és elkezdj sétálni a nap végén. Ezt úgy hívják, hogy önpusztítás. Én a helyedben felkeresnék egy szakembert, minél hamarabb. Én is depressziós voltam, mielőtt fogyni kezdtem, de ilyen szintre hála az égnek nem jutottam. Kérj segítséget, beszélj emberekkel, inspirálódj, próbálj meg igazi változást elindítani az életedben... ne akard elpusztítani magad ilyen őrültségekkel.
2021. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Rajtam csak 10 kg felesleg van amit futással szépen lassan leedzek. Ez csak egy ötlet volt! 😁

Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 4. 21:34
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Koplaláskor először nem a felesleges zsír megy le rólad, hanem az izmaid épúlnek le. A lehető legrosszabb.
2021. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Ezt most komolyan mondjátok hogy altatót ennétek étel helyett?

A szervezetnek valamiből kell energia. A semmiből nem lesz. Akkor már kösd magad éjszaka infúzióra. Az se nagyobb hülyeség mint aludni evés helyett. Ha a szervezet álmos akkor aludni kell , ha éhes akkor enni, ha szomjas akkor inni.

De egyébként vannak olyan energia szeletek amitől nem hízik, de ha meg eszel együtt (kb Balaton szelet méretű) energia szeletet, az olyan lesz mint ha meg ettél volna egy nagy tál főzeléket. És nem hízol tőle mert az egész mondjuk csak 60 gramm

2021. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem véletlenül jelez a tested, hogy éhes, ennek kell.
2021. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!