Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez csalónapnak számít?

Ez csalónapnak számít?

Figyelt kérdés
Igazábol súlyt tartok de nagyon odafigyelek hogy miből mennyit eszek, hetente egyszer van egy olyan nap mikor egy nap eszek édességet vagy egy kis sütit, de a napi keretem ugyanannyi mert egy étkezést cserélek ki erre
2021. jún. 5. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még fogyok, szóval még nem tartok a súlytartásnál, de én így is szoktam sütit enni, meg akár néha pizzát, stb. Csak annyi, hogy a napi kalóriakeretembe ezeket is beszámolom, szóval nem a napi kalóriakeretemen felül eszem meg ezeket. Én nem hinném, hogy ez csalónap, hiszen na, az ember nem tud élete végéig csak zöldségen meg húson meg ilyeneken lenni, természetes, hogy néha eszik mást is.
2021. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tök mindegy minek nevezed, súlyt tartasz vele akkor is, ha "csalónap" meg akkor is, ha nem. Még fogyásba is belefér az ilyen, szóval simán eheted.
2021. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem súlytartásnál nem kéne léteznie a csalónap szónak.


Az alapból vékony emberek is néha tele eszik magukat hülyesegekkel

2021. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!