Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kis súlyokkal...

Szerintetek kis súlyokkal való edzés mellett is lehet annyi izmot felszedni, hogy ne mozduljon a mérleg lefele?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy eszem, mint korábban, már fogytam 7kg-t az elmúlt 2 hónapban. Azonban eddig futottam illetve ilyen gumiszalaggal csináltam erősítő gyakorlatokat főként popsira, lábra.

Most viszont beruháztam egy rendes súlyzóra, de mivel kezdő vagyok, így jelenleg csak 2db 5kg os tárcsát tettem a rúdra, ami tehát összesen 16kg lett. Ezzel csináltam guggolás, hip thrust (nem tudom a magyar nevét) meg hasonló gyakorlatokat a héten. És szinte semmit nem mozdult lefele a súlyom, pedig eddig mindig egyenletesen ment szépen lefele.

Azért nem 50 kilókkal dolgoztam:D szóvsl nem tudom, lehetséges hogy ilyen kis súllyal is szedtem fel izmot?


2021. jún. 6. 17:51
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. Én is kis súlyokkal edzek csak, jómagam is kis súlyú vagyok és jött rám látható izom pár hónap alatt. A súlyom nem változott. Viszont egy hét alatt nem lehet ezt számottevően mérni.
2021. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán, az történhetett, hogy az izmaid a nagyobb terhelés miatt több vizet kötnek meg, emiatt teltebbnek is tűnhetnek...
2021. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!