Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom?

Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy nem keveset, minimum 10 kg, valószínűleg többet is. 165 cm, 75.5 kg. Igen, tisztában vagyok vele hogy nagyon sok, ezért szeretnék rajta változtatni.

(Ha nem lenne egyértelmű, lány vagyok).



#fogyás #uhhhh
2021. jún. 6. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
*szóismétlés, ne foglalkozzatok vele
2021. jún. 6. 20:40
 2/6 anonim válasza:
45%
Egy huszast szerintem.
2021. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Amennyivel te jól fogod érezni magad. A magasság-110 az egy elég durva becslés.
2021. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát számok alapján ugye azt szokták mondani, hogy magasság-110 nőknél. Akkor ez alapján 20 kilót. DE! Lehet, hogy a 10 is elég, de lehet, hogy 15. Most ezt így nem lehet megmondani. Szerintem egy tízest mindenképp jó lenne, de az, hogy kell-e többet, azt majd meglátod a tükörben. Most nem csak a számok a fontosak. Ha pl. te 70 kilósan is jól érzed magad, meg tetszik ahogy kinézel, akkor jó az is, most nem kell csak azért lejjebb menni, mert hogy számok szerint vékonyabbnak kéne lenned. Egészség szempontjából 7-10 kilót szerintem, aztán majd meglátod a tükörben, hogy kell-e még.
2021. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

#4-es vagyok.


Szóval na, ha pl. 70 kilósan már jól érzed magad, az se feltétlen esik az egészségtelen kategóriában, szóval az is így elmegy. Viszont ha nézzük a BMI-t, meg minden, akkor olyan szempontból egy 7-10 kiló súlyvesztés jó lenne. De ha BMI alapján már megfelelsz, akkor szerintem tényleg már csak max. az számít, hogy te hogy érzed jól magad.

2021. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10-20 kg. De ha mondjuk fogysz 10- et és jól érzed magad, nem feltétlen kell nagyon erőltetni, főleg akkor, ha az ennél is kisebb súly elérése/ megtartása túl nagy áldozatot követel, pl koplalni nem érdemes miatta.
2021. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!