Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás utáni bőrfeszesítő...

Fogyás utáni bőrfeszesítő módszerek, gépek, krémek amik hatásosak?

Figyelt kérdés

Fogytam 40 kilot es vmennyire megereszkedett a hasamon a bor.

Es rendszeresen sportolok azota is ennek mar tobb eve. Valamennyit javult az evek alatt de nem nyeri vissza ennel jobban a rugalmassagot.

Az elmult 1-2 evben eleg sok uj gep, modszer krem megjelent hogy ezek allitolag hatasosak lennenek. Pl van radiofrekvencias, lezeres stb

Es ezekkel kapcsolatban vannak tapasztalataitol?

Melyikre lenne erdemes elmenni?

(Am igen, szedek kollagent, jol taplalkozok, tolom a kardio+ sulyzos edzest, vitaminokat stb)


Szeretettel fogadom a tippeket es tapasztalatokat:)


25/F



2021. jún. 6. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én aloe krémmel kentem nagyon sokáig, amellett sportoltam. A sport hozta a legnagyobb látványos eredményt, de ugyanúgy csak valameddig húzódott vissza. Aztán az aloe krém még kicsit segített. Még mindig nem az igazi, gyanítom sose lesz.. de egy fokkal jobb utána mint előtte. Egy próbát megérhet :D
2021. jún. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami visszamaradt mindezek után, azon max csak plasztika segít, ha megvolt végig a kollagén+ sport+ egészséges lassú fogyás. Egyszerűen van egy szint ami után már ezek nem használnak. Nincs olyan krém, folyadék, csodaszer ami visszahúzza a már egyszer kinyúlt, majd fogyás során visszamaradt bőrt. Valamennyit javíthat, de nem tűnik el teljesen.
2021. jún. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!