Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyire egészséges?

Ez így mennyire egészséges?

Figyelt kérdés

165 cm/l vagyok kb:53 kg,

Nagyon odafigyelek hogy mit eszek és hogy hány kcal-t de egy héten van 1-2 nap mikor normális kcal-t viszek be a szervezetembe (kb 1600 kcal) de a többi napon nem vagyok éhes és akkor lecsökken 700-800 kcal-ra ez így mennyire egészséges/egészségtelen?


2021. jún. 7. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egészségtelen.

A 700-800 átlag miatt.

2021. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem egészséges.

Vékony vagy, miért akarsz még fogyni? 1600 még oké is lenne, bár szerintem azzal is lehet, hogy fogynál. Azt meg nem tudom elhinni, hogy valaki 700 kcal után nem éhes (esetleg betegen egyszer-egyszer, olyankor én is étvágytalan vagyok).

Ha ennyire nincs étvágyad, próbálj meg szerintem kalóriadúsabb, kis adag kajákat enni. És akkor ugyanolyan picit eszel, de legalább valami energia is lesz benne. Avokádó, mogyoróvaj, banán, ilyesmikre gondolok.

2021. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!