Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyáron minden nap 1 (/1 és...

A nyáron minden nap 1 (/1 és fél órát) terveznék edzeni. Tudtok ajánlani feladatokat és hogy hányat csináljak meg azokból?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Fekvő, felülés, guggolás

3*20.

2021. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Célod? Nemed? Korod? Jelenlegi edzettséged? Egészségi állapotod? Csak a lényeges dolgokat nem írtad le :D. Nézelődj a neten, csináld, ami megtetszik!
2021. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nyárra tervezgess, hanem már most is legyen meg akkor legalább napi 10 perc. Nyáron se lesz belőle semmi, ha úgy állsz hozzá, hogy majd egy bizonyos napon elkezded, de onnantól napi 1 óra.
2021. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerintem kerékpározz!

Fogyókúrához szuper választás.

70 kg-ról indultam most 65 kg lettem.

Már télen elkezdtem a kerékpározást, de nem bírta a hideget a térdem, ezért 20 km után menni is nehezen tudtam, most viszont hogy itt van a jó idő 60-80 kilométert meg sem érzek. Általában országútival szoktam menni, ez a lábaimat és a hasizmomat is megerősítette, így a hasam is laposabb lett.

Ezt ajánlom neked is. Ha viszont csak nyáron akarsz edzeni akkor semmire nem mész, mert leépülnek az izmaid és ott vagy ahonnan indultál.

2021. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizz, ússz, kirándulj sokat.
2021. jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami örömet szerez és nem terheli túl az izületeidet, másként nem fog menni hosszú távon. Lehet ez akár kutyasétáltatás is, itt hiába írjuk, hogy biciklizz, ha nincs bicajod vagy utálsz kerekezni. Érdemes beszervezni másokat is, jó társasággal egyszerűbb.
2021. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ja igen, ha egyedül indulsz neki érdemes valami zenelejátszót rendszeresíteni, zenével sokkal nagyobb távok mennek. De akár hallgathatsz podcast-eket is, vagy ha nyelvet tanulsz, akkor azzal kapcsolatos hanganyagokat.
2021. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg kb bármi jó, amit örömmel csinálsz. Ha konkrét edzés programot akarsz, akkor abból is van több ingyenez az interneten. Én most Chloe Ting challange-eit nézem. Korábban nem voltam jó véleménnyel róla, de egész korrekt edzésterveket tesz ki a honlapjára bemelegítéssel, nyújtással. A honlapját nézd, ha érdekel, ne csak a YouTube csatornáját.
2021. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!