Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Youtube csatorna/ alkalmazás...

Youtube csatorna/ alkalmazás edzésekhez nyári szünetben?

Figyelt kérdés

1 éves egyetem-karantén és asztal felett gubbasztás után szeretnék nyáron pár kilót fogyni.

Mivel tényleg napokig nem mozogtam, ezért eléggé legyengültek az izmaim (tegnapi 20 perc séta után izomlázam lett), nem vagyok hozzászokva a mozgáshoz. Szeretnék olyan ingyenes youtube csatornát (angol, magyar) vagy alkalmazást keresni, ami fokozatosan felépíti az edzést (nem szeretném az első nap tropára vágni a porckopásos térdem), legalább napi 30+ percre megmozgat (kb 1-2 hónapra).

Esetleg tudtok ajánlani párat?

Előre is köszi!



2021. jún. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem; growingannanas, Heather Robertson, Penny Barnshaw.

Tőlük főleg a HIIT/cardio edzéseket szeretem, de van súlyzós is a csatornájukon. Van néhány amitől még én is kikészülök, pedig nem mondanám magam kezdőnek.

Amúgy tempós séta, kocogás, lépcsőzés, kerékpár, ugrókötél mehet szerintem 15-45-90 perc.

2021. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Chloe Ting. Őszinte leszek, eleinte én is szidtam ezt a csajt, most elkezdtem párhuzamosan 2 programját a legnehezebb opcióban, és el kell ismernem, fáj. Kezdőként, közepesen edzettként jó lehet (nyilván, aki hozzá van szokva a kemény súlyzós edzéseknek, azt nem hatja meg). Ne a YouTube csatornáján keresd az edzéseket. A honlapján napra leosztva vannak különböző programjai, bemelegítéssel, lenyújtással (bár ez utóbbihoz azért javasolnék egy kis pluszt). Illetve ingyenes receptek is vannak az oldalán. Néha kicsit idegesítő, de alapjaiban aranyos csajszi. Egy próbát megér, pláne, ha ennyire "összeestél" karantén alatt. Vannak erősítő edzéstervei, illetve fogyást támogatók is. Ez utóbbi szerintem elég lightos, se magas pulzusom nem volt tőle, se kimerült nem lettem, de elsőnek pl ideális lehet.
2021. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj őt pont nem rég ajánlották! Én is ránéztem, és el is vetettem őt akkor, mert kapásból nem volt szimpatikus (bár ne nézne ki ilyen túl jól, mert ránézek és kapásból elgondolkodom, minek élek, ha ilyen testem van xd). De nem tudtam, hogy van külön oldala, de pont ilyet kerestem, köszönöm!

A wight loss challenge-re gondolsz, mármint, hogy az a lightos?

2021. jún. 12. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyiket tudnád ajánlani nulla izommal fogyáshoz? (Amúgy tényleg köszönöm a segítséget!!)
2021. jún. 12. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!