Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feher kenyér ehetek diéta alatt?

Feher kenyér ehetek diéta alatt?

Figyelt kérdés

Minden mást eltüntettem az étrendem ből,viszont a fehér kenyeret nem tudom...napi 2 szelet nagyon hátráltatja a fogyást ? (70g /szelet azaz 73g CH és 378 kcal)

A kalóriát nézve belefér az étrendembe viszont sokan mondják hogy nem szabad enni fehér kenyeret ...


Mellette ennék zöldséget,húst,tojást,


És napi 1 órát biciklizek


És diéta alatt mennyi a max megengedett CH mennyiség ?



2021. jún. 9. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz, ha belefér a kalóriakeretedbe. Nincs olyan, hogy max megengedett CH mennyiség.
2021. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyed bátran, rengetegen vannak, akik nem korlátozóan étkeznek, erre való a kalória számlálás, amit te is használsz.

A CH maximálás csak akkor érdekes, ha anyagcsere betegséged van (inzulin rezisztencia).

2021. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Étrendtől függ, valamelyikbe belefér, valamelyikbe nem. Próbáld ki, és meglátod, hogy neked jó-e így. Van akinek segít a szénhidrát nagyon alacsonyra csökkentése a fogyásban, másnak meg más válik be. Ki kell tapasztalni. Ha minden tanácsot elhinnél, hogy mit nem szabad enni fogyás alatt, akkor kb. csapvízen élhetnél. Fogynál, nem mondom, de mégse ez a legegészségesebb módja.
2021. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem szabad akkor feladod? Nyilván sokkal jobb, ha inkább megeszed a kenyeret, és mellette egészségesen kajálsz. Amúgy se kell démonizálni a kenyeret, pár szelettől nem lehet elhízni.
2021. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

'70g /szelet azaz 73g CH '


Azt hogy? Tobb benne a szenhidrat mint a teljes sulya?

2021. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


#5 A két szeletre értettem.

2021. jún. 9. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Eheted, ha belefér.

Ha valaki nézi a CH bevitelét is, annak sajnos hanyagolnia kell. Nekem 2 és fél szelet kenyér kitöltené a napi bevitelemet :D

2021. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mate552 válasza:
Ha sportolsz vagy mozogsz akoor igen
2021. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!