Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Huawei Egészség alkalmazás...

Huawei Egészség alkalmazás hogy működik? Hogyan tudja eldönteni, hogy mi lehet az ideális súlyom? Illetve honnan tudja megbecsülni a heti kalória bevitelem?

Figyelt kérdés
(van egy okosmérlegem és egy okosórám)
2021. jún. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak BMI-t számol a magasságod alapján, amit te adtál be neki. Kalória bevitelt nem láttam benne sehol, de még ha van is, max. a súlyváltozásod alapján becsül.
2021. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég sok mindent tud rólam (bmi, body fat rate, skeletal muscle mass, visceral fat, basal metabolic rate, body water, bine mineral content, protein és muscle mass).

Ideális súlyra pedig 72 kgt mond nekem (bmi szerint 60-82 így van a normál)

Kalóriát a heti jelentésben látod, de az csak akkor készül, ha az app rögzített mozgást.

2021. jún. 9. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a mérlegek bioelektrikus ellenállást, miután egy kisebb áram löketet küld keresztül a testeden a talpadon keresztül. A legtöbb esetben ez a löket kb a medencédig jut és az alapján próbál átlagot számolni. Így jönnek ki ezek a testzsír, izom, ásványi anyag tartalom számok. Szóval ez alapján döntsd el, hogy ezek a számok mennyire akkurátusak.

BMI meg szimpla matek, ami megint csak nem kalkulál bele minden körülményt.

2021. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!