Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag hamar lefogyni?

Figyelt kérdés
nagyon zavar a jelenlegi kinézetem. mindig is edzettem, mostanában már minden nap. ennek ellenére mégis híztam. kb 5 kilót szeretnék fogyni szeptemberig, nem tudom, hogy ez lehetséges e, de meg szeretnék próbálni mindent, hogy ezt el tudjam érni

2021. jún. 10. 17:21
 1/4 anonim válasza:
62%
Én 3 hónap alatt 20 kilót fogytam. Úgyhogy lehetséges.
2021. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez havi 1 kg, simán. Nem iszol üdítőt, nem nassolsz, a köreteket zöldségre cseréled legalább felében.
2021. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Hamar munka ritkán jó. A fogyás türelemjáték. Ha siettetni próbálod, akár olyan eszközökhöz is nyúlhatsz amik károsak, és végül hosszútávon pont ellentétes hatást fogsz elérni, mint ami a célod.

Jobban jársz, ha türelmet tanulsz, havi 1-2 kg egészséges fogyással csinálod, tart ameddig tart, mintsem fél életedben azzal küzdj ami a türelmetlenség, tapasztalatlanság stb miatti rossz döntésekből fakad.

Persze úgy csinálod ahogy szeretnéd, ez csak egy javaslat, egy sokat tapasztalt embertől, aki csúnya árat fizetett, többek közt a türelmetlenség miatt is, és megtanulta a leckét... Sajnos nekem anno nem volt olyan aki a jó útra terelt volna, így a saját káromon tanultam meg, hogyan ne akarjon fogyni az ember.

2021. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Életmódváltás. Március elejétől 20 kg-ot fogytam, diéta és sport. Van amikor nehéz, de megéri.
2021. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!