Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már egy éve odafigyelek,...

Ha már egy éve odafigyelek, de nem értem el a célsúlyom, akkor beszélhetek életmódváltásról?

Figyelt kérdés
Egy éve hoztam új szabályokat az életembe. Akkor 75kg voltam, most már 60-at súrolom felülről, magyarán lassú fogyásról beszélünk és még szeretnék kb. 4-et. De attól tartok, hogy amint elérem az álomsúlyt, valahogy "leeresztek" mentálisan és visszaàll az a kattanás, ami egy éve történt. Félelmem ez, ezért félig nem is bánom, hogy lassan fogyok. Vagy szerintetek, ha már volt annyi akaraterőm, hogy már egy éve tartom, akkor beszélhetek arról, hogy mint fizikálisan mint elemében életmódot váltottam?
2021. jún. 11. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed ezeket az új szabályokat, akkor nem kell aggódnod, mert már eltelt elég idő, hogy szokássá alakuljanak. Saját tapasztalatból mondom, én is így kezdtem, szép lassan lefogytam, kis súlyfeleslegből, és már fél éve lassan úgy vagyok, hogy oké igazából a célom elértem, így nyugodtan ehetnék, ehetek bármit, de még ha be is tolok egy 32 centis pizzát péntek este, akkor másnap már kívánom az egészséges kajákat, rendesen arra gondolok, hogy hú de ennék egy salátát. A szervezeted is érezni fogja szerintem, hogy ez amit csinálsz jó neked, és igényelni fogja a tápanyagdúsabb ételeket, ettől én nem tartanék. :)
2021. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!