Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el ezt az alakot?

Hogyan érhetném el ezt az alakot?

Figyelt kérdés

Jelenleg ugyan vékony vagyok (174 cm és 60 kg) de formásodni szeretnék..lejárok edzeni ezen a héten kezdtem és nagyon tetszik. Súlyzós edzést is csinálok mellette pedig cardiozom is. Tudnátok tippeket adni hogy mennyit kellene edzenem, valamit hogy mit és hogyan? Fehérjeport ajánlotok vagy inkább ne vegyek?

Csatolok egy képet, ez lenne a cél, nyilván tudom sok múlik a genetikán is de amennyire csak lehet erre szeretnék hasonlítani😃



2021. jún. 11. 22:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valamiért nem tudom a képet ide berakni de Pamela Reif-re gondoltam.
2021. jún. 11. 22:14
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Lány vagy, felesleges a feherje por. Kajából nagyon egyszeruen belehet vinni feherjet. Hüvelyesek, lencsèk, quinoa, zab, husfelek.
2021. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Nemtudom milyen alakod van, ezert nem tudom hogyan tudnal a kívánt alakhoz igazodni, ha lefogyni szeretnel. Nyugodtan vehetsz feherjepor, de akkor izolalt tejsavot vegyel, minel tisztabb annal jobb. A napi osszfeherje beviteled 120g körül mozogjon. Figyelj a rostbeviteledre is egyél zoldeket es almát, az alma hatekony zsiregeteskor, sovány husokat fogyassz(hal, csirke)

Keruld a karos szenhidratokat,(pl. Cukor, fehér tesztak, feher kenyér) figyelj oda a folyadekbeviteledre is. Estenkent fogyaszthatsz sovany túrót a kazein miatt. Es a legfontosabb hogy mindig szamold a kaloriat, es a makrokat hogy deficitbe lehess. Vannak interneten ingyenes minta étrendek, biztos talalhatsz valamit amihez tudsz igazodni.

Ha izmot szeretnel novelni bizonyos helyekre elkerulhetetlen hogy zsir is jojjon fel de azt ledolgozhatod, ha izmot novelsz az elhanyagolt izmok visszafogjak a fejlodesbe a célzott izmokat, ezért erdemes egész testet megedzeni, de nem baj ha nagyobb figyelmet kap par izomcsoport, cska ne feledkezz meg a tobbirol sem. Tomegnovelesnel az etrend ugye az hogy tobb kalóriát viszel be mint amennyit elegetsz, de nagyon fontos hogy tobbet egyél, es ne rosszabbul. Azaz minosegi tapanyagbol epits, és ne szeméből. Ne valtogasd tul gyakran a tomegeles es a fogyas szakaszt mert semmit nem fogsz elerni, erdemes tomegelni egy par honapig, ha gyorsan csinalod zsir fog csak feljonni mert a test nem kepes havonta 1kg izomnal tobbet beepiteni.

2021. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy nézem nag különlegességet nem.csinál. edz keményen, izmos popsiban nagyon,hasizom is rendben van, illetve alacsonyan tartja a testzsírszázalékot. De... a többi genetika. Azzal nem lehet mit csinálni, hogy ilyen a csontozata, az alkata, ilyen szűk derékkal stb...

Hacsak nincsenek hasonló adottságaid, akkor hiába akarsz jasonlítani rá. De ami igaz, hogy a fenti általában mindig segít magadhoz képest jól kinázni, tehát ha izomtíl formáaodsz az mindig jobb lesz, mint zsírtól.

2021. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Csinálsz,egy képet magadról meg photoshopolod és kész is vagy .

Azt hiszed az életben ez így néz ki ?!

2021. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően hibás szerintem, ha valaki alakját le akarod másolni. Kb csak csalódás lehet a vége, annyira sok múlik a genetikán. Folytasd tovább a súlyzós edzéseket, és minden izomcsoportra. A fehérjepor attól függ, hogy magadtól mennyire tudsz elég fehérjét bevinni. Nem feltétlen szükséges, de sokaknak hasznos. A csajnak van egy saját applikációja tele receptekkel, ő is ezeket eszi, de nyilván ezektől sem fogsz feltétlenül úgy kinézni, mint ő. Viszont tényleg egészségesek és finomak, nem is túl extra összetevőkkel.
2021. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Mondja mar meg valaki, hogy egy 60 kilos nonek minek 120g feherje.


Mèg a ketos orvosok/testepitok is azt mondjak, hogy tul van ertekelve a feherje

2021. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Az ugye azért megvan, hogy a képek 99%-ban erősen szerkesztettek, direkt előnyös a beállás, a fények, a póz, minden?


A valóságban 10/10 NEM így néz ki egyik instaceleb sem. ;)


Arról nem is beszélve, hogy MAGADBÓL hozd ki, amit lehet, ne úgy akarj kinézni, mint egy másik ember, mert 100% csalódás lesz a vége.

2021. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
És kérdés, hogy oké, vékony, de egészséges is? Nagyon sok fitnesszmodell, aki már ennyire alacsony tzs %-on van, bizony nem menstruál, ergo beteg.
2021. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Olyan arcod mint Pamela Reifnek van sosem lesz. Ergo tök felesleges őt hajhásznod!
2021. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!