Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hét és esküvőm lesz, későn...

4 hét és esküvőm lesz, későn kapcsoltam, hogy hahó nincs meg a legjobb formám..😂 Van ilyen sos diéta hogy a lehető legjobb formámba legyen? Mit alkalmazhatok?

Figyelt kérdés

#esküvő #Latvanyos fogyas #Kis ido alatt
2021. jún. 12. 22:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
76%
15-ös maximum akkor fogy valaki ilyen gyorsan és látványosan ha beteg de azt ne akarja.
2021. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
75%
cSok boldogságot!
2021. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
93%

4 hét és esküvőd lesz.

Ráérsz még! Elég lesz elkezdeni a fogyókúrát esküvő előtt 1-2 nappal is, ha eddig nem volt fontos!

2021. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%
Egyik munkatársam kórházba vonult fogyni az esküvője előtt (Nagy "tartálykocsi" alakkal). Gyógyszerekkel, diétával, mozgással jelentősen lefogyott egy hónap alatt, de nagyon gyorsan visszahízta (kellett volna járni "utókezelésre"). Amikor a kórházból kijött stresszes, hisztis lett, amíg fel nem adta a diétát
2021. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell gyorsan leadnod semmit. Válassz a testalkatodhoz megfelelő ruhát és probléma letudva. MINDENKI ismer, tudja, hogy x kg vagy, senkit nem érdkeel.
2021. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
60%

15-ös vagyok

A 4kg fogyás teljesen reális heti 1kg-vel számolva. Ha nem sportolt és szemét kaját evett, akkor 2-3kg pluszba simán lejöhet, de amint mondtam ez salakanyag + víz lesz.

2021. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
33%

26-os a reálistól messze van mivel nem tudod mit eszik, és hogy sportol e egyáltalán valamit, illetve hogy mozog-e.


1 kg egy nap alatt az sok, maximum 0,5 vagy 0,25 kg egy nap, úgy nem necces fizikálisan.


Nyáron elképzelhető ha meleg van és rengeteg vizet iszik és csak úgy olvadnak róla a kilók, de csak nyáron.


A hirtelen fogyásnak mindig valami más oka van, nem a fogyókúra, akkor se ha ténylegesen fogyózik.

2021. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy meg ha ténylegesen nem egy picit duci, és hirtelen fogy egy hét alatt 4 kg-ot, az 4 hét alatt 16 kg, és ugye ő csak étrendről beszél így azt lehet feltételezni, hogy ő csak étrenddel akar fogyni, oké le fogy,de mit kezd a lifegő bőrredőkkel amik ott maradtak mert hirtelen fogyott mozgás nélkül, és nem átalakította a zsírt izommá?


Az ilyen jellegű fogyásnál nem hogy tetszene saját magának, de sikítozna is a tükört látva, ha nem csak kevés felesleg volt rajta, mert annak látványos nyoma lenne, a bőre lifegne.

2021. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog egy hét alatt 4kg-ot leadni. Az 1kg viszont teljesen reális, ha nagyon odafigyel. Így összejöhet kb. 4kg egy hónap alatt.
2021. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
86%

15-ös 1 hét alatt 1 kg-ot írtál? Mert úgy reális a 4 kg 4 hét alatt.


Bocsánat először csak átsiklottam amit írtál és a 4 kg-ot és az 1 hetet vette észre a szemem.


Azért írtam amit írtam.


De ez csak akkor működik ha kevés felesleg van rajta mert fordítva úgy marad nyoma ha nem mozog.


Egyébként a mozgás ami a lényeg elsősorban az étrendnek se kell drasztikusnak lennie ugyanúgy ehet csak pl. Ugy nasizik hogy több gyümölcs vagy a cukrot helyettesíti több zöldség és stb és stb. De a lényeget nem tudjuk igy felesleges is adni látatlanba a tanácsot mert azt nem írta így elképzelhető hogy csak troll volt aki unalmaban incselkedett szerintem ez a sanszosabb sőt nem hinném hogy vannak ilyen emberek akik 4 héttel az esküvő előtt csak maguknak akarnak tetszeni a nagy eseményen nem a párjuknak es ezert gyorsan fogyni akarnak. Ez olyan furcsa ezért gondolom azt hogy csak troll de ha nem akkor tényleg furcsa ez a hozzáállás és elgondolkodtató hogy önmagát szereti csak vagy van valami testképzavara vagy szimplán csak troll tévedt a fogyokura topicba.

2021. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!