Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha sehogy sem...

Mit tehetnék ha sehogy sem akar lapos hasam lenni?

Figyelt kérdés
Rengeteget kínlódom vele, 3 éve mind diétákba kezdek mert sehogy sem sikerül egyszerűen. Akárhogy/akármit ettem, sportoltam nem lett lapos, voltam sajnos anorexiás is és 46 kilósan is volt kis felesleg a hasamon. 168 cm vagyok és 58 kg most

2021. jún. 13. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert ez a természetes és egészséges?
2021. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Az alsóhason mindenkinek eleve több zsír van mint a has felső részén. Szerintem erre a megoldás, ha szálákítasz, de szerintem nem éri meg. Sem ennyit küzdeni vele ,sem anorexiásnak lenni miatta. Egyébkén valahol láttam olyat ,hogy azok a gyakorlatok amik olyan tipusúak mint a plank, hogy így az alkarodon támaszkodsz, elvileg azok segítenek. De tényleg ahogy az előző válaszoló is mondta, ez NORMÁLIS :)
2021. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Ilyenek a genjeid.
2021. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Detto, ugyanez a bajom. Utálom a hasam...
2021. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Fogadd el. Magadon láthattad, hogy még soványan se múlt el, most se oldaná meg egy pár kiló. Hiába görcsölsz.
2021. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Genetika. Amikor nagyon komolyan diétáztam és heti 3-4-5x edzettem, plusz egyéb sportok, akkor sem volt lapos hasam, és ugyan csak pár kilóval nehezebben is, hasonló testmagassággal, nagyobb darab voltam mint tesóm, aki szálkás úgy, hogy kevesebbet sportol, és soha nem diétázott.

Viszont, ha abbahagytam a diétát akkor meg híztam mint egy disznó.

Ez ilyen, besz_ptuk. :)

2021. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanezzel küzdök én is, mint az utolsó válaszoló.

De várom én is, hogy megtalaljam A módszert:/

2021. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
ott vannak a beleid, a gyomrod es a mehed. ha lapos lenne a hasad azt jelente hogy ezek a szervek hianyoznak, vagy teljesen vedtelenek. senkinek nincs tokeletesen lapos hasa, es ez normalis.
2021. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nőknél elvileg normális, ha le akarnánk azt adni, akkor már egészségtelenre kellene magunkat szálkásítani. Igaz én sokáig küzdöttem kajabébivel, már gyerekkoromban is volt meg tinikoromban is amikor voltam vagy 35 kiló, így felnőttként már edzettem annyit a hasamra hogy nem látszom terhesnek evés után de az a pici kitüremkedés ott van annak ellenére is, hogy lassan kockás a hasam. Szerintem irreális elvárás magunktól, hogy eltüntessük, ha alapból edzünk meg szép a hasunk akkor kit érdekel.
2021. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!