Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségtelen ha napi 2x eszem?

Egészségtelen ha napi 2x eszem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, igazából még csak pár napja kezdtem el ezt a napi kétszeri evést, de nem tudom mennyire rossz/káros ez. Szeretnék egy kicsit fogyni, de mindenképpen egészségesen.

2021. jún. 13. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem baj, ha avval a két étkezéssel elég kalóriát viszel be és nem éhezteted magad. Csak igen, arra figyelj, hogy az a két étkezés ne csak párszáz kalória legyen összesen, hanem 1200 minimum.
2021. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon megoszlanak a vélemények. Van, aki szerint a napi 1 étkezés lenne a normális, más szerint meg a napi 4-5 a gyors anyagcsere miatt.
2021. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
59%
Nem tudom, én a legtöbb helyen azt hallottam hogy annyira nem jó. Szerintem jobb lenne ha napi 3x ennél és akkor inkább egy étkezésnél kicsit kevesebbet, minthogy egyszerre sokat.
2021. jún. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
En nem vagyok nagy etku, 6 kor kelek, 10kor megeszek ket szendvicset, meg este 8kor egy adag fott kajat es kesz
2021. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez embertől függ, fiatalabb korban nagyon jól működhet. Amit Te csinálnál az egy fajta időszakos böjtnek is bejön. Ha nem éhezel közben teljesen jó, mert van ideje az emésztőrendszernek pihenni, tisztulni.
2021. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem egészséges. A szeervezetnek szüksége van a renszerességre, ha nem kap jó ideig táplálékot, zsírt kezd el felhalmozni. Ez amolyan védekezés. Szóval nem egészséges túlzottan, de persze vannak egészségtelenebb dolgok is. pl. amit a 4-es csinál az últragáz, este nagyon egészségtelen sokat enni, ráadásul attól lehet a legjobban elhízni, és az alvásminőséget is rontja. kell a min. napi 3x étkezés, és vacsorára kell a legkevesebbet enni, reggelire pedig lehet többet hiszen minél több van hátra a napból, annál több eséllyel használod el a bevitt energiát.
2021. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

"reggelire pedig lehet többet hiszen minél több van hátra a napból, annál több eséllyel használod el a bevitt energiát."

Azt ugye tudod, hogy a reggeliből estére-másnapra lesz felhasználható energia?


Klinikai vizsgálatokkal kimutatták, hogy az anyagcserére semmilyen befolyása nincs, hogy mikor és milyen elosztásban viszed be a napi ételadagodat.

Kérdező, ha neked kielégítő, hogy ilyen elosztásban étkezel, akkor nem gond, de ha külső kényszer miatt, akkor nem jó.

2021. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez egy olyan kérdés, amire ha az ember őszintén válaszol, akkor a laikusok jól lepontozzák.


A napi 3 sokkal jobb lenne, és ezen nincs mit szépíteni. Meg lehet ideologizálni a napi kétszeri étkezést, csak nem érdemes.

Fogyni csak azzal, hogy csökkented az étkezések számát nem fogsz, sőt épp ellenkezőleg. A gyomrod hamar alkalmazkodni fog és szépen kitágul majd, hogy két érkezéssel is be tudd vinni a szükséges kcalt. (Írja itt valaki, hogy két adag főtt kaját eszik egy étkezés alkalmával. Pont erről beszélek...)

2021. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Akkor egyél ha éhes vagy.Ha napi ötször kell enned akkor egyél napi ötször
2021. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Az !
2021. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!