Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 3x eszem olyan tortill...

Ha napi 3x eszem olyan tortillát amiben csak sali van és majonéz az jó? Képtelen vagyok elhagyni a lisztes dolgokat sajnos, a kalória számláló szerint belefér. Imádom ezt a kaját, a húst nem szeretem ezért nem rakok bele

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem borzasztó rosszul hangzik. A majonéz tömény zsír, én is rászoktam egy időben, konkrétan több kilót híztam tőle, mert mindenhez rengeteget ettem. A saláta meg szinte csak víz. Legalább tehetnél bele más zöldségeket, húson kívül valami más fehérjeforrást. Akkor még határeset lenne.
2021. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ok, csak valami rendes fehérjeforrást is kellene keresned, mert baromi kevés lesz a fehérje-bevitel.
2021. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A saláta alatt olyan zöldségekre gondoltam amit össze vágok pl ubi jégsali paradicsom néha hagyma meg ilyenek. A majonézből pedig éppen hogy van rajta, hogy ne legyen száraz
2021. jún. 14. 12:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én a majonézt sokkal problémásabbnak érzem, mint a lisztet...
2021. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem teszel bele tükörtojást vagy sajtot? Akkor lenne benne fehérje is.
2021. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Néha néha van benne olvasztott sajt is
2021. jún. 14. 13:33
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
tehát kis ch, sok rost. hol a fehérje? miből jön össze a napi kalória?
2021. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az tudod, hogy egy evökanál (nem púpuzva!) majonéz 130-150 kcal és tömény zsír?

Közben az 1 db tortilla meg 50 kcal?

2021. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És? Kit érdekel a majonéz? Irtam hogy bőven belefér..
2021. jún. 14. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nap ezt eszed, oke, elmegy.

De ezen elni? Par nap es megunod, akkor mi lesz?

Szamold csak szepen a kaloriakat es egyel valtozatosan, hajra! Semmit nem kell kizarni, de mertekkel kell enni. Feher kenyeret akarsz reggelizni? Oke, semmi baj, de ne nyomj le egyszerre fel kilot, egyel csak par szeletet, kesz :D.

Nem ellenseg a szenhidrat, de azzal szamolni kell nyilvan, ha sok gyorsan felszivodo ch-t eszel, akkor hamarabb leszel ehes, ezert kell torekedni a lassu felszivodasu ch-ra.

2021. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!