Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hátizom erősítő gyakorlatok...

Ha hátizom erősítő gyakorlatokat csinálnék, elmúlna?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, az utóbbi időben fogytam 12 kilót. Nem vagyok vészesen sovány, de a bordám borzasztóan átlátszik. Eléggé zavar, mert ha szűk pólót veszek mindenki megbámul, ráadásul nem csak elől ilyen, hanem a hátamnál is. A gerincem pedig szintúgy. El lehet tüntetni izommal?

2021. jún. 17. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy, és így hány kiló? Ez elég sokat számít. Így látatlanban azt mondom, hogy igen, ha izmosodsz akkor természetesen javulni fog a helyzet, de az is lehet, hogy sokat fogytál. Ha gondolod írj privátot, és akkor tudok segíteni bármiben- akár étkezés, edzés, vagy amiben kérdésed van.
2021. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
164cm vagyok és 45 kiló.
2021. jún. 17. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azzal már soványnak számítasz. A menstruációd rendben van? Legalább 50 kilónak kéne lenned, ott kezdődik a te magasságodhoz a normál tartomány. De nem kell +5 kg zsír föltétlenül, +5 kg izommal (vagy inkább izom-zsír vegyesen) szerintem csini leszel. Nem fogsz kövérebbnek látszani, csak formásabbnak, mert az izom elég sűrű, kis helyet foglal, nem leszel tőle vastag, mint a zsírtól.
2021. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ússzák !!!!! Nekem is ez volt , de én fiú vagyok .

Főleg a hátúszás segít .

Én szombaton jártam 1 órát , így teljesen egészséges lett a gerincen .

Valamint amit nem írtál , de feltételezem hogy nem teljesen egyenes a tartásod . Ezért ajánlok hering egyenesítő pántot amit én személy szerint még nem használtam , de szerintem jó lehet .

Ha otthon hordod 2 vagy több órát akkor jó lesz a hátad .

2021. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 18. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ússzál-t akartam írni
2021. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És tudom alapvetően nem nagyon illik ide de , később is eddzél !

Mivel lány vagy 18+nál ezért ajánlok 1kg-os súlyzó al terpesz-zár és más ugrálás gugolás mozgás és futás súlyzó al is jó lehet

2021. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amit nem írtam : repülés , hátemelés
2021. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az úszást ajánlanám, lány vagyok szintén. Személy szerint nagyon szeretem az úszást, mint sport és mozgásformát, de a táncot is kedvelem. Aerobik edzéseken is részt vettem korábban, ami szintén jótékony és fogyasztó hatású.
2021. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 8asnál repülés helyett felülést akartam írni
2021. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!