Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó pár kiló miért ilyen...

Utolsó pár kiló miért ilyen nehezen megy le?

Figyelt kérdés
Másfél éve volt egy császárom.Doki nem is javasolta hogy 1 évig tornazzak, de attól függetlenül amit felszedtem 15kgbol 10 simán lement. Eleve dietazok mivel chron beteg vagyok. De ez a maradék pár kg nem megy le. Már elkezdtem 2honapja kis edzéseket csinálni, torna plusz kardio. De még sem mozdul a mérleg. Most 68kg vagyok a 169cm hez. Szeretnék újra 64kg lenni vagy akár kevesebb. Sokan mondják a környezetemben hogy nem kell mert csinos vagyok, de én nem érzem jól magam így. Mit tornazzak meg hogy hatásosabb legyen?

#torna #Párkilo
2021. jún. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Testmozgásnak jó az amit csinálsz vagy a kocogás ha szereted.


A kalóriát jó lenne számolnod. Úgy egész jól meg lehet határozni hogy se túl lassan se túl gyorsan ne fogyj. Hanem szép egyenletesen.

2021. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is fontos hogy minden embernek van egy súly amit egészséges étkezés mellett a szervezet fenntart. Ez mindenkinél más.


Onnan fogyni már lassabb mert ezt igyekszik a szervezet tartani.


A súlyod valóban jó. Nyilván ha nem érzed jól magad a bőrödben az más.

2021. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Számolom egy ideje a kalóriát, igaz olyan sok mindent a betegségem miatt nem ehetek.

Orvosom szerint is jó a súlyom, de nem érzem magam jól a bőrömben. Futás el kezdem, csak várom megjojjon a futó padom.

2021. jún. 29. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. Jó futást majd a padon.

Kitartást.

2021. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!