Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy akarok fogyni, hogy...

Úgy akarok fogyni, hogy közben a mellemből nem akarok leadni? Honnan tudhatom, h nekem fog lemenni belőle vagy sem?

Figyelt kérdés

Vajon ez lehetséges?

Vagy van olyan praktika, ami használ?

Ha minimális megy le, az még elmegy. Csak ne sok.


Vagy az úgy működik, hogy fogyok és ha észre veszem, hogy megy le akkor abba hagyom?


Nem tudom segít e, de homokóra alkat vagyok. Nagy, de nem óriási mellek, kisebb fenék és kb mindenhova hízok. Combra leginkább, illetve felkarra, csípőre. A többi helyen is van látszik, de ezeken a legjobban.


Ha tudsz segíteni, tanácsot adni, köszi!!!



2021. júl. 5. 00:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

163cm/73kg vagyok jelenleg.

Már fogytam 5kgt. Esetleg ha segít az hogy eddig mik az adatok a mellem körül azt holnap leírom, h mekkora volt a különbség.


Még 10 kgt szeretnék fogyni, de ettől az egy dologtol félek....

2021. júl. 5. 00:24
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha fogysz a melledből is fog lemenni. Ha viszont combra híztál meg csípőre akkor 10 kiló leadásnál annyira nem fog meglátszani
2021. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindenhova hízok nagyjából, csak amiket leírtam oda jobban. De azért köszi a választ. :)
2021. júl. 5. 00:32
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudod mióta híztál mennyit vett fel a melled kb azt adja le. Amennyiben már nem nőtt egy ideje magától. Sajnálom de nehéz erre valaszolni. Teljesen eltérő mindenkinél. Van akinek onnan egyáltalan nem is megy le semmi már, de a többség mellből fogy először.
2021. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyok, csak gondoltam hátha valaki tudja, hogy fog e le menni, v sem. (Adatokból kifolyólag v valami.)


Egyébként nem tudom, h mekkora lenne a mellem mert a legkevesebb kg ami voltam az 70kg volt. Mindig is ilyen alkat voltam. Nyilván gyerekként nem de ott ugye a mell nem játszik.

2021. júl. 5. 00:45
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként pont olyanok az adataim mint neked és enis most keszülök fogyni egy keveset de engem nem is bántana ha menne le. :)
2021. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Sok sikert mindkettőnknek. Haha
2021. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Engem zavar, mert nagyon szeretem őket. Meg tetszenek is és nem igazán szeretnék megválni. :/

Neked is sok sikert:)

2021. júl. 5. 00:51
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod a fogyást irányítani. Mivel nem célod az ideális alkat, a vékonyság meg bőven nem, ezért nincs nagyon miért aggódni. A melled érdemben nem fog változni 10kg még nem egy kosár méret, bőven marad rajtad zsír.
2021. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora melltartót viseltél hízás előtt?

Ugyanakkora súlyra szeretnél visszamenni?

Gondolom akkora lesz, mint hízás előtt.

2021. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!