Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha le ülök miért van hájam?...

Ha le ülök miért van hájam? Mikor meg fel állok lapos a hasam..az igaz hogy nagyon hirtelen fogytam 15 kg-t. De ez nem hiszem hogy bőr lenne hanem háj ami látszik mikor ülök. 63 cm a derekam..akor nem értem miért látszik így mikor le ülök. 17/L

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összepréselődik ami ott van. Ha kihúzod magad ülés közben akkor kevésbé látszik, ha szar tartással ülsz akkor pedig jobban.
2021. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, természetes.
2021. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak összepréselődik ez nem háj ez természetes dolog
2021. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert attól, hogy lefogytál ráadásul hirtelen, a szövetek nem tudták még követni a fogyást. Ki vennak nyúlva, megereszkedett egy minimális szinten, tekintve a korodat. Mivel fiatal vagy sokkal gyorsabban fognak regenerálódni a szöveteid. A bőr nem csak egy vékony filmréteg a testünkön, hanem legalább 2-3 centi vastag. A hasizmod is petyhüdt valamilyen szinten. Ha leülsz, előboltosítják a belső szerveid. Amit látsz, az nem háj. Végezz hasizom gyakorlatokat, attól megoldódik a problémád.
2021. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
A beleid nem tudnak lefogyni. Azért.
2021. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
5-ös nem azért, olvasd el, hogy mit írtam. 4 vagyok.
2021. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek gyűrődik a hasa, ha leül vagy lehajol. Ha a tarkódra teszed a kezed és erőlteted hátra a könyököd, a nyakad/vállad környékén gyűrődni fog a bőr. Ez ugyanaz, csak kevésbé látványos, mert az ember ritkán vesz fel ilyen pozíciót, és ott kevesebb is a zsírszövet.
2021. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!