Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Slimist spray tényleg...

A Slimist spray tényleg hatásos? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2021. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Aki megvette, az csak szegényebb lett, soványabb nem. Akik dicsérik a reklám alatt, mind kamuprofilok fizetett kommentjei, amiket ugye elhinni csak az ostobák hisznek el.

Fogyni csak egészséges étrenddel és mozgással lehet tartósan. Nem lehet ezt itt elégszer leírni?!

2021. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Az melyik is, a világ legdrágább málnaszörpje? :D

Ha az az amire gondolok, abból a nővérem vett, hiába mondtam neki hogy nincsenek csodaszerek, azoktól csak a pénztárcája lesz vékonyabb. Fogyni nagyon egyszerű, csak kalóriadeficitben kell lenni, semmi másnak nincs értelme 🤷‍♀️

Jó nagyot csalódott mikor megérkezett a drága málnaszörpje ami amellett hogy finom, mást nem tud.

2021. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak egy újabb kamu "csodaszer"
2021. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért érdekelt a tapasztalat, mert fb-on rengeteg nem kamu profilról írták, hogy használt a szer. Nem tudom, hogy működik ez a reklámozás, de nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi embert lefizetnek. Bár ki tudja…
2021. júl. 11. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az is lehet hogy fizetnek nekik a kommentelésért (sok ilyen lehetőség van a neten egy kis keresetkiegészítésre) de az is lehet hogy placebo hatás. Megvették ezt a cuccot, rákészültek hogy fogyni akarnak, máshogy étkeztek és közben ezt is fújkodták, aztán mikor fogytak, elhitték hogy biztos ettől.

De ha ugyanúgy ettek volna összevissza mindent mint azelőtt, akkor nem fogytak volna, hiába fújkálják a málnaszörpöt.

2021. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Igazából az a lusta embereknek van, akik 10+ év alatt meghíztak, de 2 hét alatt akarnak lefogyni, 0 erőfeszítéssel. Mondjuk ők meg is érdemlik.
2021. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Fogytam. Senki nem fizetetett /fizet a véleményemért. Kérdező írtam üzit
2021. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!