Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fog látszani...

Mennyi idő alatt fog látszani rajtam hogy edzek? Jó az alakom de viszont túl sok zsír felesleg van rajtam. 17/L,47 kg/154 cm.

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 01:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
49%
A barátnőm 150 centi körül van, úgy mint te, annyi különbséggel, hogy ő 60 kg. Egyáltalán nem látszik rajta, 50-et mondtam volna. Szerintem te sem lehetsz orbitálisan randa.
2021. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem is mondta senki a kérdezőre, hogy az lenne, még ő se saját magára, de igazán kedves vagy, hogy biztos nem csúnya ANNYIRA.

150 centihez a 60 kg viszont túlsúly, bárhogy szépítjük, hogy izmos meg nem látszik rajta meg nehéz csontozatú (ezt a kifogást imádom a legjobban, mikor ilyen 10 kilókra meg még többre mondják) meg stb stb.

2021. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A lapos hason az edzés egy hónap után már nagyon szépen látszik.

Én 165 centihez vagyok 47 kilogramm,és én a valóban nehéz csontozatúak táborát erősítem. Nem tudom mit edzel,de remélem inkább csak erősítesz,pont jó a súlyod.

2021. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!