Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiztam reggeltől 2 kilót?

Miért hiztam reggeltől 2 kilót?

Figyelt kérdés
Reggel 66.3 kiló voltam, most pedig 68.2 vagyok. Ruhát leszámítva ennyi, szóval tényleg nagyon meghíztam ma. Ez hogy lehetséges? Nem ettem sokat ma. Egy kis szendvicset, kávét, pár kocka csokit meg egy sonkás-sajtos kiflit. Béna étrend, de nem volt időm pakolni. Viszont így nem eszek többet ma. De ez olyan sok volt? Miért híztam ennyit, és hogy adjam le? Köszi.

2021. júl. 19. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ittál is, ha megittál egy liter vizet kb ki is jön az a 2 kg. Ne mérd magad ilyen gyakran, csak megijeszt, és tényleg nem mutat valós adatot. Ennyi ingadozás teljesen normális.:)
2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a melegben a szervezeted visszatartja a vizet...
2021. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztál, felesleges ennyit mérni magad. Reggel wc után, és heti átlagot kell nézni.
2021. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon meghíztam ma"... Te nem érzed, hogy ez mennyire abszurd? Iskolapéldája annak, miért nem szabad folyton mérlegre állni. Amúgy meg inkább kevésnek hangzik, amit ettél, nem soknak. Jó nagy hülyeség a vízvisszatartás/nagywc hiánya miatt éheztetni magad, de te tudod.
2021. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!