Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,192cm és 85...

16 éves vagyok,192cm és 85 kiló Szerintetek fogynom kéne vagy csak szálkásítani? Egyáltalán nem értek az ilyenekhez,csak azt szeretném hogy eltünjön a hasam,a combom vékonyabb legyen,stb Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Sportolj, szerintem a magasságodhoz jó a testsúlyod. Sőt ha férfiasodik a testalkatod, még több kg is leszel hízás nélkül. Legtöbb fiúnak nem kell fogyóznia mert a tesztoszteron révén könnyebben építi az izmokat. Sport közben meg lemegy a fölösleg. Persze a xar kajákat csökkentsd vagy hagyd el (Meki, kóla, sütik, energia ital stb)
2021. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép magas vagy, ehhez ez a súly rendben van.
2021. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Kb azonos vagy velem minden tekintetben. Az a gond, hogy nincs rajtad izom. Én is hiába fogytam le, ugyanolyan hájas maradtam, mert nincs izmom.
2021. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani számokból, hogy kéne vagy nem kéne fogyni. Egyik barátnőm 170 magassággal 60 kilósan is bizony dundi, és fogyózik. Más meg jóval a magassága fölötti súllyal is jól néz ki. Pasik mondjuk eleve izmosabbak, de a 85 kilóban is lehet sok a zsír. Szóval nem lehet megmondani kép nélkül. Kezdj edzeni, az biztos segít. És ne egyél édességet.
2021. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%
Az egyik legnagyobb ellenség az üdítő, mióta tavaly nyáron elhagytam, fogytam 5 kilót. Utána elkezdtem járni 3 hónapot terembe és még 2őt. Igyekeztem egészségesen étkezni, legalábbis megvontam magamtól az édességet. 178 cm, 59 kg, 19L
2021. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!