Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes lehet személyi edzőt,...

Érdemes lehet személyi edzőt, dietetikust felkeresni ha fogyni szeretnék, feszesedni, és kis izmot építeni? Nélkülük is eredményes lehetek? 💪🏻🥦

Figyelt kérdés
Kb 20kg amit le szeretnék adni, illetve izommá alakítani zsír helyett..

2021. júl. 20. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Óóóóó még atom fizikus professzorhoz. Nem?

.....méghogy egyetemet végzetthez.....

Komolyan mondom, egyre vadabbakat írtok.

2021. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
#11 ha nem tudnád, a hivatásos dietetikusok 4 évig tanulják a szakmát egyetemen. Utána is folyamatosan továbbképzésekre, konferenciákra kell járniuk, ha a szakmában dolgoznak. Megbízhatóbbnak tűnik, mint aki elvégzett egy néhány órás gyorstalpalót, vagy elolvasott pár cikket a neten, és máris táplálkozási szakértőként hirdeti magát.
2021. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó dolgotokban nem tudjátok hogy mit csináljatok
2021. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó válaszoló, te valami boomer idióta vagy? Nyilván tök sötét vagy ehhez, minek válaszolsz, ha nem értesz hozzá?
2021. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

13-as vagyok

Mit kell ehhez érteni?

Úgy csináltok mintha ez olyan nagy tudomány lenne.

Ráadásul azon problémáktól hogy diétázni meg fogyni kéne. Ehhez képest a földnek bizonyos pontjain az embereknek enni nincs mit ,nem az a problémájuk hogy diéta meg fogyás, hanem az hogy 8 kilométert kell gyalogolni az ivó vízért. Ami még csak nem is tiszta hanem kb olyan mint itt a patak víz. És akkor jöttök itt olyan problémákkal hogy "de egyetemet végzett legyen...."


Ha ha ha

2021. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön az ide, hogy a Föld másik pontján mi van? Azért ne akarjon diétázni, mert máshol nincs étel? Attól lesz, ha nem diétázik?

Az elhízás és az éhezés is egészségügyi problémához vezet, és szerintem szuper, hogy valaki tenni akar magáért, szeretne egészséges lenni.

2021. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#15

Ha elmennél dolgozni, lenne pénzed kajára meg dietetikusra, személyi edzőre, pszichológusra. Nem itt kéne irigykedned másokra egész nap.

2021. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

16

"Azért ne akarjon diétázni, mert máshol nincs étel? "

Igen! Szolidaritásról nem hallottál? Az európai és az amerikai emberek 11 kiló élelmiszert dobnak ki hetente (egy négy tagú család) dokumentum filmben említették

#17

"Ha elmennél dolgozni...."

Dolgozok. Ezért nincs is szükségem ilyen megtervezett fogyásokra. Mert egy műszakban 13-17 kilométert gyalogolok. Tehát amit megeszek az mind le megy (mondjuk úgy "lesétálom"). Én nem tudok hízni. Erről nem tehetek. Nehogy már én legyek a hibás mert sovány alkatom van. Ez genetika a mi családunkba mindenki sovány meg a munkahelyem is olyan hogy fizikai munka és mint írtam le is mozgom a kaját.

2021. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szolidaritásból legyen egészségtelen, mert mások is azok? Annak mi értelme lenne? Ne haragudj, de neked valami nagyon beteg logikád van. Szolidaritásból segítek a szegényeknek, nem bántom őket, igyekszem mindent megtenni amit tudok, de nem leszek én is hajléktalan, mert vannak szegények.
2021. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt, te lemozgod a kaját, oké, de mi van azokkal, akik ülőmunkát végeznek, home office-ban vannak, vagy egyszerűen szellemi munkát végeznek? Mindenki menjen katonaságba, meg a te munkahelyedre, mert ebben van a megoldás?
2021. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!