Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dinnyés Lilla személyre...

Dinnyés Lilla személyre szabott étrend tervező mást is átvert? Neten találtam meg a profilját, a megosztott eredményei jónak tűntek és jó árban is volt. Kifizettem neki 30 e forintot még februárban, és azóta eltűnt. Sehol nem érem el.

Figyelt kérdés

júl. 20. 21:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
36%
🙂.
júl. 20. 22:08
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Azért szép, hogy fél évig hagytad ezt.

Ezért nem kell az ilyen " divat személyiedző" embereknek bedőlni

júl. 21. 01:03
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sokan panaszkodnak rá, itt a gyakorin is több kérdés foglalkozott már ezzel. Volt rendőrségi úgy is belőle, mert többen feljelentést tettek. Abból valami miatt nem lett semmi.
júl. 21. 08:04
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
1 értend 30k? Ne haragudj, de ez már alapból átverés. Egy jó személyi edzőnél, aki kézenfogható 10-20k között szokott mozogni.
júl. 21. 08:05
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj, egy egész insta oldal volt a károsultak tapasztalataival.

Hányaveti sablon étrendek, mindenféle hozzáértést nélkülözve. Pl cukorbetegnek magas ch tartalmú étrend, tejallergiásnak tejszínes tészta, és sorolhatnám.

júl. 21. 08:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg is van az insta oldal. Cukorkamucikak a neve.
júl. 21. 08:09
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg az ÁSZF ezen pontján van a kutya elásva:

"Amennyiben a Felhasználó (vagy az általa megnevezett személy) bármelyik kizáró tényező figyelmen kívül hagyásával jelentkezik táplálkozási tanácsadásra és ez a tanácsadás során kiderül, a Szolgáltató fenntartja magának a jogot, hogy a szolgáltatást megtagadja. Ilyen esetben a szolgáltatás díja nem kerül visszafizetésre."

júl. 21. 08:12
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Én is ránéztem instán.

Már bocsi nem néztem végig az oldalát,de sehol nem láttam eddig, hogy ő esetleg tornázna, edzéstervekkel állna elő.

Maga a kiscsaj mert kb 150 centis látszik h genetikailag vékony. Másrészt úgy nézz ki, mint egy rossz qrva. Sehol máshol nincs oldala, nem írnak róla csak a fogyi csalások vagy mi weblapon... Ha jobban rákerestél volna akkor nem úszott volna el a pénzed.

Egyszerűbb lett volna bemenni a helyi terembe és egy edzővel beszélni.

júl. 21. 08:12
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Már bocsi nem néztem végig az oldalát,de sehol nem láttam eddig, hogy ő esetleg tornázna, edzéstervekkel állna elő.

Pedig volt valami “zabáld magad vékonyra” programja, ahol képeket is rakott fel, hogy a vendégei lángosoznak, fagyiznak, és hirdette, hogy ezek is tökéletesen beleférnek az étrendbe.

júl. 21. 08:19
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Itt azért elég egyértelműen hirdeti a programját, nem tudom, mit nem találtál meg #8. :D

júl. 21. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!