Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így okés fogyókúra szempont...

Ez így okés fogyókúra szempontjából? 25L (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete elkezdtem újra mozogni, elkezdtem belerázódni az egészséges étkezésbe is. Tudom tartani, mert meg akarom csinálni! Caroline Girvan napi Epic Heat edzését csinálom, nem egyszerű, de kitartok! 💪🏻😇 + kalóriadeficit, étekezésre nagyon figyelek! 98kg vagyok, 160 cm. Sok izmom van, de pajzsmirigytől sokat híztam és az elmúlt fél évben semmi önbizalmam nem volt futni menni vagy kondiba. Most jobbak a leleteim és felbátorodtam. Egyelőre csak otrhon edzek! Remélem, nyár végére már lesz egy kis eredmény! 💖
2021. júl. 20. 23:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy csak a húsban van fehérje... Csak, muszáj shake-kel pótolnom (inkább kiegészítenem) a napi fehérjét, ennyi. 😁 60-70g átlagban (shake nélkül) :)
2021. júl. 21. 03:21
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

Leírtad hogy fogyókúrázol. Az fantasztikus, de éppenséggel mi itt a kérdés?

Van rajtad kb 50 kiló plusz, el kéne járni kocogni, vagy hasonló, nem fitnessezni.

2021. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen jó vagy napi 60-70 grammal is. A protein shake helyett inkább egyél valami értelmes, teljesértékű ételt, ha éhes vagy.
2021. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
12. Te tiszta hülye vagy. Kocogni? 40-50 kg felesleggel, tönkremennek az izületei.
2021. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Jó tehát még egyszer.

[link]

Kocogás - vegyétek úgy, hogy gyors tempójú sétát írtam... Hamár mindenbe beleköttök, de semmit nem tudtok értelmezni.

Ezt tulajdonképpen csak kiírta, mint egy fogyi csoportba, vagy naplóba, de én nem találtam semmilyen kérdést. Velem van a baj?

Az meg a másik, hogy én nem tartom egy jó ötletnek a kardiót, helyette aerob edzést ajánlanék az első pár hónapra.

Annak a nőnek a videóit ismételve nem mennének tönkre az ízületei?

Ekkora túlsúllyal vagy gyors sétát, vagy kérekpározást, vagy hasonló hosszas ideig végezhető mozgásformát ajánlanék.

De érdekes, és mostmár őszintén tele a tököm vele, hogy itt mindenki fogyi szakértő, és ha segíteni próbálok bármiben, semmi sem jó, csak folyamatosan a lepontozgatás megy. Amíg én konkrét válaszokat írok, más meg terelget, mert nyilván nincs informálódva a témában, csak hozzá akarnak szólni.

Itt nem a biztatás a lényeg, mert ez nem egy gyülekezet, hanem a tényeket ismertetem, a kérdés függvényében. Szerintem inkább erre van szükség, mint a félrebeszélésre.

2021. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én végigcsináltam Caroline Girvan Epic I és Epic II programját, és ott én is a Heat-nél tartok, a 12.napnál. Ez a nő a programjaival együtt egyszerűen zseniális, életem legjobb formájában vagyok, erőben is és kinézetben is toppon. Előtte is edzettem, de ennyire még soha nem élveztem az edzést, mint vele. Nem full kezdőknek való mondjuk, de sok sikert, és élvezd minden percét!
2021. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16:


Hál' Istennek, nem vagyok full kezdő - így végig tudom csinálni mindet! :) Hajrá Neked is!

2021. júl. 22. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!