Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás nélkül, hogyan lehet...

Futás nélkül, hogyan lehet sikeresen fogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetosegem futni, ezert maskeppen szeretnek fogyni. Ez lehetseges?

#test #Maskeppen #Dagadt allat
2021. júl. 22. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Fogyáshoz nem kell futni. Kalóriadeficit kell hozzá és mellette bármilyen sport megfelel.
2021. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ugy teszem fel a kerdest, hogy a futason kivul (ami a legalkalmasabb sport a fogyashoz tudomasom szerint), milyen test fyakorlatokat vagy sportokat lehet csinalni annak erdekeben, hogy kaloria deficitbe keruljon az ember? Illetve milyen taplalkozas ajanlott ezen eletmod melle?
2021. júl. 22. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, nincs olyan hogy legalkalmasabb sport. Sportolhatsz bármit, de ha az étkezésed nincs rendben, akkor fogyni sem fogsz. Ha nem tudsz futni, akkor a séta/gyors gyaloglás vagy bicikli is megfelel. Annak érdekében, hogy a fogyás után jól nézz ki - azaz izom is legyen rajtad, ami tónusos testet ad -,érdemes mellette erősítő edzéseket végezni, amit lehet súlyzós és saját testsúlyos is.

Az étkezésnek az a lényege, hogy kalóriadeficitben legyél. Az étrendnek elég fehérjéből (!!), egészséges zsírokból és komplex szénhidrátokból kell állnia.

2021. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Es milyen sajat testsulyos edzeseket javasoltok? Egyebkent vilagos az osszetevok szintjen a taplalkozas viszont etelek szintjen sajnos nem :/ . Ezert vagyok tanacstalan, hogy mit kell konrketan fogyasztani a sikeres fogyashoz.


Illetve sajnos se seta sem bicikli nem opcio szamomra csak a sajat testsulyos edzes 😔

2021. júl. 22. 15:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag tele a YouTube mindenféle edzéssel, még ha nem is szeretnél konkrét videókat követni, inspirálódni jó lehet. Én hónapokig ezeket csináltam, egy métert nem futottam, mert utálom, és közel 20 kg-ot fogytam.

A séta, bicikli miért nem opció?

2021. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5: at tudnal linkelni par videot, amiket kovettel es csinaltad? Illetve miket fogyasztottal, ha megkerdezhetem?


Sajnos ezek nem opciok.

2021. júl. 22. 15:38
 7/12 anonim válasza:
100%

"Es milyen sajat testsulyos edzeseket javasoltok?"

Hát, mit tudsz?

A húzódzkodás nagyon jó, ugyanígy a fekvőtámasz. Ilyen összetett mozdulatokból később ha már olyan szinten vagy, ajánlanám a german volume traininget (10x10).

Homorítás, felülés, guggolás, kitörés.

2021. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Futás kiváló kardió forma. Figyelj a mennyiségi/minőségi táplálkozásra és fix a siker.
2021. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*de nem feltetlen kell futni, írd be hogy NEW BODY PROJECT youtubera és keresgess onnan edzés videókat, nagyon jók
2021. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rákeresel youtube-on, hogy full body workout, és kidob vagy 500 videót. Legyél kreatív, válogass. Ugyanígy mintaétrendet is tudsz keresni.

Alapvetően én az inzulinrezisztens (160g CH) diéta tartásával fogytam 15 kilót anélkül, hogy bármit is mozogtam volna. Ahhoz rengeteg mintaétrendet találsz a neten, de ez részemről teljes életmódváltással járt (a szükség ugye). Csak most kezdtem el valamit mozogni, hogy ne legyek ilyen kis plötyi, guggolások, plank, ilyenek.


Mi nem tudunk konkrét étrendet javasolni, mert nem tudjuk milyen magas vagy, hány kiló, mennyit akarsz leadni, fiú vagy vagy lány, ezek mind befolyásolják a napi kalóriaigényt, és hogy mennyi az a reális minimum kalória, amit muszáj bevinned, hogy hatékonyan fogyj és ne jojóeffektussal meg éhezéssel adj le látszólag pár kilót.

2021. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!