Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a legbántóbb megszólal...

Mi volt a legbántóbb megszólalás a súlyotokra,testetekre mástól mielőtt elkezdtétek a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú megjegyzésekre, rafinált csipkelődő kérdésekre vagy beszólásokra gondolok.


Nekem: "Rég láttalak. Azóta jól meghíztál."


Adott motivációt ez a fogyásodban vagy kizárólag negatívumként tárolódott el benned?

Jelenleg önértékelés terén kezdesz megelégedni magaddal a fogyókúra folyamatában?

Kicsit sok kérdés, írjátok le ezzel kapcsolatos érzéseiteket és kitartást mindenkinek! Meg tudjátok csinálni!❤



2021. júl. 22. 19:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
Igen, amikor megkêrdezik , hogy mit vársz, fiút vagy lányt, ên erre megsimogattam a hasam, majd mondtam, hogy pörköltet tésztával és palacsintát😂 Az a fej amit vágott az illető, mikor leesett neki hogy kvázi ledagadtozott miközben ő maga is az:))))) vicces volt.
2021. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%

Az általános iskolás beszólásokat már elfelejtettem. Én mindig a humor mögé bújtam, így középiskolában és egyetem alatt is kedveltek az emberek, viszont éreztem, hogy tojáson lépkednek körülöttem és az talán még jobban bánt, mint az, ha valaki lekövérezett. Ha bármilyen formában szóba jött a túlsúly, a kövérség, a zabálás vagy hasonlók, kézzel tapinthatóan megfagyott a levegő a társaságban. Szóval elkezdtem előre törni a jeget és magamra vettem a poénok csattanóját. Nem akartak megbántani, szóval sosem haragudtam rájuk, inkább magamra haragudtam, hogy miért kényszerítem őket a puszta jelenléttemel arra, hogy megválogassák a mondanivalójukat.

Meg ugye a nézések mondjuk a vonaton, moziban, színházban, ha valaki mellé szólt a jegyem és látták, hogy én fogok leülni melléjük.

Ezek mind mind olyan kis apró döfések, amik összeadódnak és a mai napig nem dolgoztam fel teljesen. Fejben néha még most is az a dagadék vagyok.

2021. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
Amikor a szüleim leültek velem 14 évesen, és csalódva megkérdezték hogy hol rontották el.
2021. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
66%
ekkora túlsúllyal csakis gyakoris lehetsz .:( azóta leadtam így már tudom titkolnim hogy ide járok
2021. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
90%
Én naív azt hittem hogy ezt ki lehet nőni...33 éves, 4 gyermek anyukája vagyok.120 kg voltam a legkisebb gyerkőc születésénél.Azóta a baráti kapcsolataim eléggé megromlottak és szépen visszahallottam minden gúnyt.A favorit becenév a medve... az általános megnevezésem a hátam mögött bálna/tehén.Hallottam már olyant is vissza hogy megeszem a férjem azért olyan sovány.Életmódot váltottam. 6 hete akkor 94 kilóval vágtam bele (szóval ment le súly 2 év alatt de csak lassan)ma 84 kilót mutatott a mérleg.Ha lefogyok olyan 'fákkot' mutatok nekik hogy menten lecumizzák magukat az tutibiztos 😌
2021. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%

Nyolcadikban a fiúk mondták rám, hogy bottal sem nyúlnék hozzád, keszeg segged van. A családom pedig rendszeresen dagadt madárnak csúfolt és megkaptam, hogy egy fiúnak sem fogok kelleni.

Nekem ez nem adott motivációt. Ennek már több éve és bár azóta lefogytam és rendszeresen sportolok, mai napig a fülemben csengenek ezek a szavak.

2021. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
59%
Dolgoztam a szakmában és hallottam rosszindulatú megjegyzéseket a kliensektől/ munkatársaktól. Én nem élvezem mások sértegetését alaptalanul. Vizont tény, hogy nem egészséges és tenni kell ellene (hogy lefogyj)
2021. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondták, ott lehet rám 3,14-nát hajtani ahol akar az ember.

Meg hogy dzsés kosár kell a melltartómra.

30/F

2021. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%
14. Ebben csak az a szomorú, hogy tőled kérdezték, hisz a gyerekkori túlsúly/ elhízás bizony a szülők hibája.
2021. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
81%

Amikor ilyen szemétsegeket olvasok iszonyú hálás vagyok, amiért akármilyen genyó volt is annó, minden osztálytársam, soha életükben nem piszkáltak semmi ilyesmivel. (Vékony voltam, és más levetett cuccában jártam, illetve gimiben felszedtem 10 kilót. Pluszt. Én sosem éreztem magam kövérnek, most sem, de talán sokat segített, hogy a 2 suli amit megjártam, egyike sem éreztette velem, a fiúk is ugyanúgy viselkedtek velem mint a vékonyabbakkal.)


Mind nagyon csinosak vagytok és ha eléritek a célotok még csinibbek lesztek. :)

2021. júl. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!