Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigyprobléma például...

Pajzsmirigyprobléma például tényleg ellehetetlenítheti a lefogyást? Én nem hiszem el, hogy tényleg nem fogy semmit, aki kalóriadeficitben van.

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 21:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Igen, keress fel egy orvost.
2021. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Pm. alulműködésnél hiába van kalóriadeficit, a szervezet minden elraktároz, a zavar miatt nem tudja a szervezet megfelelően feldolgozni es elégetni a bevitt kalóriákat. Olyan, mintha folyton raknál egy kályhát, hogy meleg legyen, de valahol befúj a hideg huzat, így mindig fázni fogsz.
2021. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha kezeletlen alulműködés van,akkor igen. Ha beállítják gyógyszerrel,akkor is nehezebb,de simán lehet fogyni.
2021. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Napi 1300-1500 kalória, minimális szénhidrát, heti 5 nap edzés, ezzel ment le 2 hónap alatt másfél kiló. Azt hiszem ez nagyjából mindent elmond.
2021. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetetlen alulműködéssel fogyni, de iszonyúan nehéz.
2021. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudtam szintetikus hormonnal, csak természetessel.

Gyerekkorom óta sportoltam, mindig jó testű voltam, és az tűnt fel, hogy fegyelmezett életmód mellett elkezdtem hízni.

Aztán elájultam, kivizsgálás és kiderült az alulműködés.

Számomra képtelenség volt a fogyás. Ödémádodtam. Dagadt szemek, arc, lábfej, mintha terhes lennék akkora has.

Már eljutottam elkeseredésemben oda, hogy éheztem, de így is éppen csak tartani tudtam a súlyomat.

Pokol volt.

Ahogy elkezdtem a természetes hormont, néhány hét alatt megindult a fogyás.

Mostmár ehetek bármit.

2021. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem nincsenek problémáim a súlyommal. Csak unom, hogy a kövér emberek 90 százaléka kifogásokkal jön elő, hogy mièrt nem tud fogyni. Ezt elfogadom, hogy nagyon nehéz pajzsmirigy alulműködéssel fogyni. De a kövérek hány százalékánál van jelen ez a probléma? 10 maximum?
2021. aug. 8. 10:14
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

7

Igen,sokszor ezt hallom èn is,de a pm betegek szama is iszonyat megugrott az elmúlt évtizedben.

Mindemellett sok a lusta,akaratgyenge ember,aki a genetikára fogja,de 5ezer kalóriát zabàl.

Én pm.alulos vagyok,a tsh be van állva de kb.8 kg felesleg van rajtam és bevallom,miattam. Nem mozgok,nem diétàzok,lusta vagyok. Ha a gyerek nő egy kicsit,majd igyekszem összeszedni magam. Most még szoptatok is.

2021. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy könyvben is olvastam, hogy sokan pajzsmirígy problémára fogják, ettől függetlenül lehet oka az _is_, én szedtem olyan gyógyszert amitől a levegőtől is híztam és kétszer annyi időbe telt mellet lefogyni mint egyébként.Annyi volt a szerencsém, hogy volt előtte sport meg fogyásos múltam, amúgy én is feladtam volna olyan frusztráló volt.Szintén egy pszichológus könyvében olvastam, hogy az USA-ban a lefogyott emberek 95%-a visszahízik, szóval nem egyszerű ez.
2021. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Szerintetek? Kipróbáljam? Az orvos macerás.

2021. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!