Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A HIIT edzés is égeti a zsírt...

A HIIT edzés is égeti a zsírt hasonlóan, mint a kardió? Vagy kimondottan zsírégetésre, súlyzós edzés mellé inkább a kardió a hatásos?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Egyik sem éget zsírt - a bevitt kalóriákat használják fel, amivel segítenek kalóriadeficitbe kerülni, tehát fogyni.
2021. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként ez egy köznyelvi mondás. Tényleg a kalóriát égeti/fogyasztja.

De a kérdésre válaszolva, igen. High Intense, szóval eléggé alkalmas erre a célra. A kardió is jó, az is magas intenzitású. Én mindkettőt csináltam már (nem egyszerre), de nekem a kardió jobban bejött. Ha a kalória égetése a cél, akkor a magas intenzitású edzések a legjobbak, a HIIT is ilyen, a kardió is.

2021. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is úgy tudom a HIIT a jobb kalóriaégetésre, ezáltal fogyásra is, mivel intenzívebb. A kardióval is lehet fogyni, de szerintem ott inkább az alak szépítése, a kisebb de formásabb izmok építése a lényeg.
2021. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!