Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriadeficitben erősítő...

Kalóriadeficitben erősítő edzés hatása?

Figyelt kérdés

Kalóriát számoltam, le is ment a súly, már csak 5-10 kiló felesleg van rajtam.(a hasamon főleg)

Javasolták, hogy kezdjek el hasazni és formálódni fog.

Két hét folyamatos(2 naponta) hasazás után(a diétát ugyanúgy csinálom), "megduzzadt" a hasfalam, mintha híztam volna. Nem olyan plöttyedt, mint volt, hanem keményebb lett kicsit, viszont nőtt, ami engem zavar.

Hogyan fordítsam vissza?

Hagyjak fel az erősítéssel amíg le nem adtam mindent?


2021. aug. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megduzzadt, akkor menj el orvoshoz.

2 heti felülésezés még grammokban is alig kifejezhető izomgyarapodást eredményez a törzsön, főleg deficitben. Szóval ettől biztos, hogy nem vastagodtál, viszont ennyi idő alatt lemehetett kb 0.5kg zsír, ami vékonyodást eredményezhet.

Szóval vagy a szemed csap be, vagy a mozgásod gyenge lett és a deficit nem is deficit volt, vagy fel vagy fúvódva.

Ha pedig már csinod a hasazást, nézz utána, hogyan kell szabályosan, mert az egyik legkókányabb edzésforma, ráadásul az iskolában is úgy tanítják, ahogy a gerincedet kinyírod vele.

2021. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Felülést pont egy darabot sem csináltam.

Napi-kétnapi szinten 6 kilométert szoktam futni amúgy, ez nem tudom, számít-e.

2021. aug. 15. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint örök homály fedi, hogy mit jelent nálad a hasazás, mert még most sem írtad le.

A futással nincs baj, az olimpián a legpálcikább sportolók a hosszútáv futók voltak. Lepucol rólad minden gramm felesleges zsírt és izmot.

2021. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!