Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szép napot! Érdkelne a tanácso...

Kupai János kérdése:

Szép napot! Érdkelne a tanácsotok! Egy kicsit nagy a hasam.Edzem is természetesen. A zöldteáról azt olvastam az előbb,hogy kimondottam a hasi zsírt égeti. Valakinek erről valami véleménye? Vagy a teán kívűl valami haslapító ami bevált nektek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nincs helyi zsiregetes. Fogyasra ami bevalt az a kaloriszamolas es az edzes, nincs csodaszer, csak kitartas kell es odafigyeles.
2021. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szép napot neked is!
2021. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Haslapító a hulahopp karikás edzés.
2021. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nyomtam véletlenül zöldet a 3-as, de ki akarom magam javítani.

Nincs helyi zsírégetés, a hullahoppozás semmit sem ér az esetedben, csak a fogyás lehet hasznos, de akkor értelemszerűen mindenhonnan fogysz majd.

2021. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fogyibogyi gyártók értenek a pénzcsináláshoz... tudják, hogy a buta emberek mindent bevesznek, akik nem ismerik a biológiát, kihasználják az emberek türelmetlenségét és testképzavaraikat. Gusztustalan férgek mind.
2021. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!