Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni combról...

Hogyan tudnék fogyni combról és hasról? Minden más testrészemnél látszanak a csontjaim gyakorlatilag.TÚrázni és joggolni szoktam nagy ritkán táncolni.

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 19:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Nem tudsz "csak" combról és hasról fogyni, mert amíg nem vagy túlságosan elhízva, addig a testzsír elég egyenletesen fog eloszlani. Annyit tudsz tenni, hogy eljársz edzeni, és a többi testrészed erősíted, és már jobban fogsz kinézni, függetlenül attól, hogy itt-ott van egy kis felesleg.


Másik lehetőség, leadsz még pár kilót, de a fenti leírás alapján nem hiszem, hogy ez jó ötlet lenne.

2021. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Milyen magas vagy hány kilóval?

Nincs olyan, hogy helyi fogyás.

Lehet, hogy érdemesebb lenne izmosodnod, mint fogynod, bár ez a súlyodtól függ.

2021. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra is figyelj, mit és mennyit eszel, iszol.

De ahogy irták is, leirhatnád,.a magasságod, meg a súlyodat.

2021. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ezzel küzdök. Meg is találtam, még konkrét neve is van: skinnyfat. Én táplálkozásra jobban odafigyelek, viszont nem vetem meg az egészségtelenebb kajákat sem, csak mértékkel, emellett pedig napi szinten mozgok egy keveset. Videóra szoktam általában, összességében 30-90 perc között, amint időm és éppen kedvem, erőm engedi. Eleinte kevesebbet bírtam és nehezebb volt rávennem magam, most se mondom, hogy hú de nagyon élvezem, de összességében pozitív. Max áttérek későbbiekben valami sportra. Sokat javult az alakom, hasam is laposabb, combom is vékonyabb, a testtartásom is jobb és sokat javult emellett a közérzetem és hangulatom is, mert sajnos eléggé mozgásszegény életmódot élek mostanában, valószínű ezért is alakult ki ez a fajta alak. Valamint örömet is okoz, hogy látom az eredményét, ami már vagy 2 hét múlva egyből kezdett látszódni. Alakom igazából maradt ugyan olyan, csak a felesleg tűnt el, valamennyire meg formásodtam. Pamela Reif szimpatikus edzések terén.
2021. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha a csonytjaid látszanak, akkor a fogyást kerülném most. Tömegnövelőzést javaslom, azaz izmot kéne felszedned, hogy legyen testtartásod, alakod.

Ha gondolod, akkor ezt igazíthatod a strandszezonhoz... február-márciusig csinálod ezt, aztán váltasz szálkásításra.


Azaz fogyás... Helyi fogyás nincs, a genetikád dönti el, hogy hol raktároz, így a fogyás minden esetben egy teljesen általános dolog. Kalóriadeficit!! Tehát vigyél be kevesebb kalóriát, mint amennyit eléget a tested. A lényeg az, hogy a kalóriaigényed legyen minél nagyobb, ehhez sportolni kell. Hatékony sportok az aerob és kardio edzések. Tipikus pl a szobakerékpár.


És akkor ezzel meglesz a szép alak, alacsonyabb testzsír%, azaz jól fogsz kinézni.


Az jó kérdés, hogy mennyi izmot kell felszedned... de ha termezel, akkor kezdésnek úgyis kell személyi edző, ő majd látja majd mi a helyzet. Viszont bazidrága... ha tudsz, akkor valamilyen csoportos programba menj!

2021. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rövidre veszem.

Hasonló problémám volt.

Oka:


felborult arányok, kevés izom sok zsír.


Megoldás:


Súlyzós edzés

2021. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A magasságom 170 centi súlyom 78 kiló
2021. aug. 22. 20:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel a súllyal látszanak a csontjaid? Az igen. Nézd, egy bő 8-10 kilót kényelmesen lefogyhatsz. Ha rendszeresen sportolsz, még formálhatod is az eredményt.
2021. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor inkább nézz utána a fatorexiának. Ezzel a súllyal te hogy vékony nem vagy, abban olyan biztos vagyok, mint hogy éppen válaszolok neked. Vagy igen nagy izomtömeggel kéne ahhoz rendelkezned, de akkor sem vékonynak lennél mondható. Még a BMI is simán túlsúlyba tesz. Körülbelül 54-60 kg között mondanám, hogy vékony vagy.
2021. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy akkor az úszás lenne célravezető első körben.

Rendes úszásoktatással kezdve. Heti 1 oktatás +1 egyéni, később 2 egyéni.

+étrend, meg a többi

2021. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!