Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a mértéktelen...

Mit tegyek a mértéktelen disznó össze-vissza zabálás ellen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon kövér,de voltam szóval tudom milyen és nem akarok újra erre az útra térni. Szóval az a problémám,hogy össze-vissza eszek mindenféle hülyeséget és azt se egyszerre hanem mint a kis madarak csipegetek. Egy pici csoki,egy falat zsemle,egy falat ez meg az. Sajnos 3 műszakban dolgozom és ezért még nehezebb rendszert teremtenem bár most hogy így leírtam lennének talán ötleteim?!

Ami eddig a legjobban bevált az a kalóriszámolás volt,mert ott egy adott kalóriakereten belül zabálhattam össze-vissza kedvemre és így fogytam is.

Viszont ugye nem lehet örökre számolgatni.


Az lenne a célom,hogy:

1. leadjak 5-8 kilót

2. legyen akármilyen rendszer ami nagyjából biztosít arról hogy nem leszek koca= tehát megtartom a súlyom


Hogyan kezdjek neki? 156cm / 58 kg



2021. aug. 25. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell örökre számolgatni, de a mêrtéktartásban segíthet pár hónapig, amíg megszokod.

Valamit valamiért. Vagy változtatsz, teszel önmagadért, vagy marad az amitől meg akarsz szabadulni. Befektetett munka, áldozatok nélkül nincs eredmény sem.

Tudom miről beszélek,

bár nem éreztem úgy, hogy sokat eszek, mégis sok volt. Rengeteget kellett lefogynom ahhoz, hogy ne haljak bele a zabálásba. Én aztán tudom , hogy baromi nehéz váltani, de megéri!

2021. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

5: Séta, úszás, bármilyen mozgás elmulasztja az unalmat és a csipegetési vágyat is.

Vízivás.

2021. aug. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Tetszik ez a kérdés,meg a válaszok. Én , azt hiszem, nem tudok érdemben hozzászólni; de ezek nekem is hasznosak lehetnek; úgyhogy bocsi, de hozzászólok. A figyeltek között nehezebb lehet megtalálni, mint a megválaszoltak közt; mert van sok, amit figyeltem, de nem válaszoltam hozzá.
2021. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!